in

OOT-OOT! Mis see nüüd on?

Kes?
Oleme disaini- ja kujundusentusiastid Joonas Torim ja Marko Ala. Erialase tausta omandasime Tartu Kunstikoolis. Kooli heaks plussiks oli see, et saime teha väga palju praktikat. Praktikast kasvasid välja erinevad tööd ja tegemised. Kuna meil omavaheline koostöö väga hästi sujus, tuligi leida nendele toimetamistele ühine nimetus.

Mis?
OOT-OOT – disain, ruumikujundus, üritused ja vintage. Lisaks erinevatele kujundusprojektidele oleme viimased aastad kaasa aidanud Disainiöö festivali korraldamisele ja näituste kujundamisele. Samuti sai mõni aeg tagasi tehtud Tartus „Disainiala“ nimelist disainimessi. Üritusi teha on tore, aga hing ihkab ikkagi oma loomingu poole, luua oma tooteid. Kahjuks on uute toodete väljatöötamine väga energiamahukas ja pikk protsess. Selleks peab palju kannatust varuma. Täna läheb aga põhiline aur vintage pood-stuudio arendamisele. Ennekõike soovime seal pakkuda põnevaid sisustusleide – diivaneid, kappe, laudu ja toole. Siiski ei saa me üle ega ümber ka teistest vanadest ja headest meeliköitvatest asjadest. Nii leiab meie juurest lisaks mööblile laia valiku jalgratastest grammofonini. Kaup pärineb Skandinaaviast ja mööbli puhul keskendume 50. -60. ja 70ndatele. Selle aja Skandinaavia mööbel on hinnas tänu oma kõrgele kvaliteedile ja hästi läbimõeldud ning viimistletud disainile.

Miks?
Soov teha „oma asja“ on piisavalt suur, et tuleb olla :) Aga eks kõige suurema rahulduse annabki just see, kui oma ideid, mõtteid ja loomingut õnnestub jagada nii, et ka teised sellest rõõmu saavad tunda. Sama on ka vintage sisustusega. Olles sellest ise vaimustuses, tekib soov seda jagada. Seega tuligi pood teha!

Kus?
Täna leiab meid Rotermanni kvartalist. Alates 1. märtsist ootame külla neljapäeviti kell 14-19. Kõikidel teistel aegadel kohtume suurima rõõmuga eelnevalt kokku leppides. Samuti trehvab meid Facebookis. Lisame sinna aktiivselt oma uudiseid ning vinatge teemalist albumit täiendame igapäevaselt. Nii on kõigil huvilistel mugav jälgida, kui peaks just neile sobiv kummut või tugitool müüki ilmuma.

www.facebook.com/ootoot.design
www.oot-oot.com

 [nggallery id=31]