in

Muusikapleier: Mariliis Anger

Uues rubriigis tutvustame  teile erinevate inimeste muusikaeelistusi. Esimesena serveerib oma paremaid palasid teile moeblogija Mariliis Anger.

Ma mõtlesin päris pikalt, kuidas kirjeldada oma muusikamaitset ja leidsin, et ma ei saagi seda kirjeldada vaid ühe sõnaga, sest mu maitse sõltub paljugi mu hetke tujust.

1. Kõigi aegade lemmikuks on mul John Mayer, kelle laule ma võin kuulata ikka ja jälle, mis siis, et need on mul kõik pähe kulunud juba. Ikka on hea!

John Mayer – Waiting On The World To Change

2. Mulle meeldivad teatud muusikažanride esitajad, näiteks ei meeldi mulle eriti hip-hop/räp muusika, aga Kanye Westi vastu pole mul mitte midagi ja ta muusika on mulle meeldinud juba aastaid.

Kanye West – Runaway

3. On teatud artisid, kelle muusikat ma kuulan ja minu arust on iga laul, mis neil välja tuleb, alati hästi õnnestunud – näiteks the XX ja Labyrinth Ear.

Labyrinth Ear – Amber

4. The XX – Heart Skipped A Beat

5. Lykke Li – Get Some (Beck Remix)

6. Ren Harvieu – Do Right By Me

7. Enamasti kuulan ma house muusikat, sest seda kuulates tuleb alati kuidagi energiat juurde. Näiteks trenni tehes on minu lemmiklooks (power song) hetkel:

Florence And The Machine – Spectrum (Calvin Harris remix)

8. Ükskõik kui väsinud ma ka ei oleks, see laul innustab mind alati pushima ennast viimase piirini! Muusika, mida ma soovitaksin teistel kindlasti tõmmata/kuulata:

Angus & Julia Stone – All Of Me (Oliver Rado Remix) (originaal on ka super hea)

 

9. Grace Jones – Devil Dub

10. Lana Del Rey – Summertime Saddness (Mike Gilbert remix)

11. Labrinth ft. Tinie Tempah – Earthquake