in

Mood-Performance-Tants kogub hoogu juurde!

Mood-Performance-Tants (MPT) ja ühisrahastusplatvorm “Hooandja” kutsuvad kõiki moehuvilisi toetama moeetendust “Taurus”. Anna meile hoogu juurde, et ühisel jõul saaksime edendada noorte panust kultuuriellu.

MPT 2015 moeetendus toimub 9. mail Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis. Moelava täidavad noorte disainerite kollektsioonid nii Eestist kui välismaalt. Lisaks uusimatele trendidele, saavad MPT külastajad nautida vaatemängulist lavastust, mis sisaldab endas tantsu, muusikat ning erinevaid performance etteasteid.

Hooandjate panuse abil saame rentida vajalikku lisatehnikat ning katta ruumide dekoreerimiskulud. Meie meeskond tänab hooandjaid erinevate vahvate meenetega – jagame omapäraseid rinnamärke, silmailu pakkuvaid postkaarte, maitsvaid Maiasmoka maiustusi, MPT kandekotte ning puudust ei tule ka etenduse ja afterparty piletitest.

MPT korraldamine on mittetulunduslik ning projekti peamisteks eestvedajateks on Tartu Kõrgema Kunstikooli tudengid. Aita aktiivseid noori ning lükka meile hoogu juurde!

11146343_940082979377824_2750786915129190863_o
Foto: Caroline Sada
Modellid: Riina Soo ja Vitaly Makurin
Jumestus: Maarja Linsi
Stilistika: Ipi Ilves
Komplektid kollektsioonidest “How Many Levels Do You Need?” (Tauri Västrik) ja “Sudum” (Eva Liisa Kubinyi)