in

Mood-Performance-Tants pakub see aasta mitmekülgset meelelahutust

Kevadel 2013 tähistab Tartu Kõrgema Kunstikooli legendaarne moelavastus Mood-Performance-Tants kuldsesse teismeikka jõudmist ehk 15. juubelit.

MPT on aegade algusest olnud palju enamat kui pelgalt moeetendus ehk meeliköitev show ja lavastus, mille märksõnadeks on mood, film, tants, videokunst ja muusika.

On suur rõõm teatada, et sel aastal on MPT ürituste nimekiri mahukam kui kunagi varem!

5. aprillist saab kohvikus Werner magusa koogitüki kõrvale imetleda moefotonäitust MPT 15aastasest tegevusest ja arutleda, kuhu noorte disainerite looming edasi ruttab.

23. aprilli õhtul ootame kõiki moe- ja filmihuvilisi Tartu kõige vingemasse kinoruumi – Elektriteatrisse, kus pakume teile nautimiseks filmi fenomenaalsest naisest, kes jätnud moeajalukku stiilselt tugeva jälje – „Diana Vreeland: The Eye Has to Travel”. Lisaks filmi vaatamisele otsime üheskoos ka vastust küsimusele, mis tegi proua Vreelandist visionäri, kellena me teda täna teame.

4. mai õhtul kulmineerub MPT juubeliprogramm kauaoodatud moeetendusega! Kordumatus õhustikus – vast restaureeritud Tartu vaksalis tuleb esitlusele palju inspireerivat noorte disainerite moeloomingut Eestist ja välismaalt.

4. mai öösel on aga kõigil võimalus tulla juubilari õnnitlema MPT etenduse järelpeole Tartu kõige omanäolisemasse peopaika – klubisse Kink Konk!