in

Mood-Performance-Tants haarab härjal sarvist!

Mood-Performance-Tants (MPT) moelavastus “Taurus” täidab pöörasusega Tartu Tervishoiu Kõrgkooli laupäeval, 9. mail kell 20:00. Lavastus hõlmab tervet maja läbi mitme korruse ning 13 andekat disainerit Eestist ja välismaalt vallutavad ruumid põnevate rõiva- ja ehtekollektsioonidega. Moelavastus “Taurus” fookuseks on meestemood, kuid MPT disainerid pole lasknud ennast piiritleda. Oskuslikult põimitakse meeste- ja naistemoodi ning disainerite moelood on nende enda nägu. Kollektsioonide märksõnadeks on argised mõtted nii maskuliinsusest, sõjast, lapselikust mängulustist kui ka tasakaalust ja turvalisusest.

Moelavastus “Taurus” mitmekülgse vaatemängu autoriks on lavastaja ja koreograaf Jaan Ulst, kelle säravad ideed kannavad külastajate pilku terve õhtu vältel. Erilist tähelepanu peaks pöörama ka helilooja Ardo ran Varrese kollektsioone saatvatele muusikapaladele. Varrese loodud originaalmuusika sisaldab endas põnevaid elemente aasiapärastest helidest kuni house muusikani. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ruumid visuaalseks mängumaaks muudab kunstiline juht Pauline Rummel.

Publikule avatakse uksed 19:00, et oleks aega tutvuda lavastuse toimumispaigaga, uitada ruumides ringi ning valida välja endale sobiv istekoht ja parim vaade. Värskelt pressitud mahlasid ja maitsvaid alkoholivabasid kokteile pakub Meat Market Cocktail Bar.

Etenduse õhtu tõotab kindlasti tulla väga mitmekülgne ja põnev. Alates 22:00 viib MPT head emotsioonid endaga kaasa Tartu Aparaaditehasesse järelpeole, kus muusikat mängivad Endamisi Salamisi, Andreas Kask (Tallinn JÄCK City), Siim Karro ja Ken Kuusk.

Piletiinfo:
Etenduse pilet: 8 EUR
Etendus + järelpidu: 10 EUR
Pileteid saab osta sularahas eelmüügist Tartu Kaubamaja “DI5AIN” disainipoest ja etenduse päeval kohapeal.
Järelpeo pilet Tartu Aparaaditehasest kohapeal 4 EUR ja peale 01:00 pilet 6 EUR

Rohkem infot: https://www.facebook.com/moodperformancetants

MPT koostööpartnerid on Maiasmokk, Abakhan Fabrics, Tartu Kõrgem Kunstikool, Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Tartu Kaubamaja, Eesti Kultuurkapital, Tartu Linn, Femme, Cosmopolitan, TradeHouse, Meat Market Cocktail Bar, Maitseelamused, Stuudio Puudrinägu, Tartu Kultuuriaken, DataPrint, Froosh, ID Hair, Ontic Minerals, ABC King, Gancia Asti, Juhani Puukool, Max Factor, Weekend, A. le Coq, Avon Cosmetics, Kryolan, Kolm Lõvi Trükikeskus, Naiiv, Stilist, KesKus, Müürileht, Tartu Elektriteater ja Snap Disain.MPT_01

MPT_02