in

Mõned võtted meestele, et korralik välja näha!

Habemeajamine või selle piiramine on kõigile teada-tuntud viis viisakaks väljanägemiseks. Järgnevat soovitan lugeda neil meestel, kes on nõus esinduslikuks väljanägemiseks tegema paar lisasammu. Võib-olla aitab see ka naisi, kes tahavad piirata enda mehe „metsa kasvamist“.

Mehed peaksid samamoodi oma naha eest hoolitsema kui naised. Meeste nahk ei erine eriti naiste omast, kuid üldiselt on meessoo näonahk naissoo omast rasusem. Pole ju raske muretseda endale kvaliteetne näopuhastusvahend, toonik, näokreem, silmaümbruskreem. Näomask tuleb samuti kasuks!

Eesti mehed on töökad ning kindlasti pole paljudele võõras hiline magamaminek ja vara ärkamine. Sellest ja ka arvutis töötamisest võivad aga tekkida silmade ümber kotid ja/või tumedad silmaalused. Soovitan osta jahutava silmaümbruskreemi, mille peale kandmine on väga mõnus.

Tumedate silmaaluste peitmiseks soeta peitekreem, mis on võimalikult loomuliku tulemusega. Kreemi kanna peale nimetu sõrmega (tuntud ka kui sõrmusesõrm). Kehasoojus aitab peitekreemi sulatada ja naha sisse imbuda – nii saad kõige parema tulemuse.

Kui oled piisavalt julge, et ühtlustada näonahk puudriga, siis soovitan läbipaistvat tolmpuudrit, selle pealekandmiseks aga suurt puudripintslit, sest jällegi on vajalik loomulik tulemus. Puuder aitab ka näonahka matina hoida, kuid nahk peaks kindlasti enne pealekandmist olema hästi niisutatud ja näokreem sisse imbunud. Kui puudrit ei soovi kasutada, aga näonahk muutub aeg-ajalt läikivaks, siis soeta endale väikesed rasu imavad paberid, mida saab väga edukalt salaja kasutada. Pressi paber õrnalt näonahale, see  imab rasu endasse ning probleem ongi lahendatud!

Reegel on see, et kulmud raamivad nägu. Monokulm on suur no-no! Kulmude kitkumine võib küll väga valus olla, aga siiski soovitan minna hoolikalt valitud kitkuja juurde. Kitkuja kujundab sulle ühe korraga ilusad, kuid siiski mehelikud kulmud ja järgnevalt saad tõenäoliselt piiramisega juba ise hakkama. Kui sa ei soovi kitkuda, siis on olemas pisike kulmunuga, millega saad ideaalselt kulme piirata ning mille tera ei ole terav nagu žiletil.

Kuhu maani oleksite teie, mehed, nõus minema, et esinduslik välja näha? Naised, muljetage samamoodi! Kas teie mees kitkub kulme ise või laseb seda teil teha?