in

Moepood ZERO° avas uksed

6. detsembri keskpäeval avati Baltika kvartalis (Veerenni 24, Tallinn) Tallinna Loomeinkubaatori moepood ZERO°. Moepoe eesmärk on pakkuda müügiväljundit nii Eesti kui ka lähiriikide andekatele noortele moedisaineritele.

Pop-up moepood ZERO° avab uksed tänu EL Läänemere piirkonna projektile Baltic Fashion ning seetõttu ei ole pood ka ärilist kasumit taotlev. Meie külaliste-klientide jaoks tähendab see eelkõige võimalust meeletute juurdehindluseta ostlemist. Lisaks on uus moepood sotsialiseerumise, kooskäimise ning suhtlemispaik. Õhtused kohtumised disaineritega, moealased nõuanded stilistidelt, work-shop´id… see kõik ootab poekülastajat ees.

Moepoe sisekujunduse on teinud sisearhitektuuribüroo Joonprojekt sisearhitektid Priit Põldme ja Reet Sepp.

Moepoes on müügil järgmiste disainerite/disainerkoosluste looming:

•Ehted ja aksessuaarid: New Vintage by Kriss, AnnkrisGlass, Kärt Summatavet, Kadri Kruus, Anneli Valtin (nahkaksessuaarid), Jukocute, Kätlin Kaljuvee

•Jalanõud: Stuudio Nahk

•Rõivad: Kalle HT, Liina Stein, Lilli Jahilo, Kaidi Kuur, Karolin Kuusik, Marimo, Jaana Varkki, Diana Arno, Must Mood, Marit Ilison, Maarja Tali, Hanna Korsar, Triinu Pungits, byKink, OneWolf, MiNU, Karolin Kuusik. Maarja Tali, Uschanka jne.

Moepoe tegemisi on võimalik jälgida: www.facebook.com/moepoodzero