in

Moekuulutajal toimus esmakordselt Eestis Fuerza Bruta etendus

Sel nädalavahetusel, 9.märtsil toimus Tartu Kaubamajas Moekuulutaja raames esmakordselt Eestis vaatemänguline Fuerza Bruta etendus, mis pakkus lummavat ja maagilist vaatepilti nii pealtvaatajatele kui ka kaupluses jalutavale linnarahvale.

Fuerza Bruta fotosessioon toimus Tartu Kaubamaja aatriumis, kuhu oli püstitatud etenduse tarbeks maapinnast kolme meetri kõrgune konstruktsioon koos läbipaistva kummist alusega, mis oli täidetud veega. Modell Lauren Villmann(EMA) tõsteti sessiooni ajaks alusele, kus ta veega mängides võttis põnevaid positsioone, mida samal ajal fotograaf maapinnalt läbi valguse ja vee jäädvustas. Moekuulutaja ja Fuerza Bruta fotograafi Oliver Moosuse sõnul oli pildistamine väga lahe, klapp meeskonna ja modelliga oli suurepärane ning Fuerza Bruta ettevalmistus viimase peal. „Väga põnev oli proovida midagi täiesti uut – asja, mida pole Eestis varem tehtud. Pildid püüdsime kinni eriti meeleolukad,“ ütles Moosus.

Ürituse ajaks ehitati Tartu Kaubamaja aatriumisse spetsiaalne maapinnast 3 meetri kõrgune ning 3x3m läbimõõduga läbipaistev konstruktsioon. Vee tase alusel oli 1-2cm ning etenduse tarvis kulus 70 liitrit vett. Läbipaistev aluspind, mida kasutati esimeseks Fuerza Bruta fotosessiooniks Eestis, valmistati spetsiaalselt Moekuulutaja tarbeks ning toodi kohale Hiinast.