in

Moebränd KALEIDOSKOP üllatab värske kollektsiooniga

Loominguline duo  KALEIDOSKOP ehk Kristina Sibul ja Julia Perlin on välja tulnud naiseliku ning kaasaegsete moekollektsioonidega.

“Deep Waters” kollektsiooni loomisel sai Kristina Sibul inspiratsiooni oma reisist Põhja Itaaliasse, kust ta ammutas inspiratsiooni kaluriküladest ning lakoonilisest värvigammast Juba kollektsiooni viimistledes pööras disainer erilist tähelepanu detailidele, ilustades neid erinevate nööridega. Põhiliseks värviks sai loomulikult sügavsinine ja selle variatsioonid, samuti ka liivakarva toonid ning smaragdrohelised värvid. Kõik riided on kergetest ja meeldivatest naturaalsetest kangastest, mis on omavahel lihtsalt sobitatavad ning mugavad suvel kandmiseks.

Julia Perlin on oma kollektsioonis “Down The Rabbit Hole”  taganenud harjumuspärastest klassikalistest vormidest. Selle asemel mängib ta hoopis elementide ja detailidega. Kollektsiooni on inspireerinud tema tütre Mia sünd. Ka kollektsiooni nimi on mitmetähenduslik. Nimetusel on ka varjatud vorm, mis sümboliseerib tundmatust, mis käib kaasas emaks saamisega. Kollektsioon on koostatud nii värvilt kui tekstuurilt erisugustest kangastest nagu näiteks sametit, žakardi, tülli, siidi ja isegi peruu alpaka villa. Kollektsioon koosneb kaasaegse naise garderoobi elementidest, mida on lihtne omavahel kombineerida.