in

Mis tuleb müügile Blogijate Moeturul?

Sellel laupäeval algusega kell 12.00 toimub Pärnu Wakepargis Blogijate Moeturg. Kodumaised tegijad blogimaailmast müüvad enda loomingut ning sekka ka isiklikke asju. Virtuaalselt maailmast kolib välja külastajate silme ette ka e-pood Siison.ee. Uuri, mida põnevat moeturul müüakse!

Design-it-up.blogspot.com: Jagasin asjad 3 gruppi: ise tehtud (otsast lõpuni õmmeldud), redesign ja poest ostetud kama.

Letherspeak: Müügile tulevad ise tehtud ehted. Kõik on unikaalsed ja kordumatud, nii et mitte kellelgi teisel ei ole sarnaseid asju :) Lisaks ehetele kavatsen müüa ka riideid, kotte ning muidu aksessuaare, mida olen kandnud vaid mõned üksikud korrad! Hinnad jäävad arvatavasti kõik mõne euro sisse!

CICUCOCO: Nagu teada, müün turul enda õmmeldud asju ja ka muud, mis kappi vedelema on jäänud – riideid, ehteid ja jalatseid. Hinnad üritan hoida võimalikult madalad, et ikka asjad käest ära läheks. Mõned raskemad enda õmmeldud asjad muidugi on ka natuke kõrgemate hindadega, aga üritan inimesi enne turgu hindade ja asjadega oma blogi kaudu kurssi viia. Seega – kes esimesena turule tõttab, saab parimad palad endale!

SIISON: Eesti lahedaim moe- ja ilukaupade e-pood Siison.ee pakub moeblogijate turul tooteid sellistelt brändidelt nagu Jeepers Peepers, Moshi, JOIK jpt ning lisaks sellele räägib uuest ja huvitavast moeblogijatele mõeldud projektist.

Dakirr: Müügiks lähevad enda meisterdatud, kui ka kunagi soetatud asjad, mis mulle enam mingil põhjusel vajalikud pole, küll aga võivad kellelgi teisele rõõmu pakkuda. Omaloomingust nimetaks ära erinevad sõrmused, sulgedega prossid, käevõrud, kõrvarõngad, statement-kaelakeed ja loomulikult earcuffid. Samuti müün vintage´it ning sellega sarnanevat, kuid pakun ka uut-huvitavat. Hinnad ei tõuse üle kuue euro, pigem jäävad sinna kuni kolme euro kanti. Piltidel näidatav on vaid väga väike osa kõigest, mis müügiks.

Goodiebagdiaries: müün säravaid rõivaid –  pluuse, seelikuid ja jakke. Need on pigem klassikalise lõikega, kuid väikese ekstraga nagu nahast varrukahoidjad, käsitsi tikitud aplikatsioonid või sitikaga pross. Materjalideks on viskoos, puuvill, siid ning ei puudu ka edevad pitsid ning neoontoonis kangad.
Ilmselt leiab müügiplatsilt veel kohvrikese, kus peidus minu enda unustusse vajunud rõivad, mis uut kandjat ootavad.

Karmeniehted: Midagi julget ja hulljulget – ehteid igale maitsele!

Rohkem infot Blogijate Moeturu kohta facebookist!

[nggallery id=62]