in

Mis peitub naiste käekotis?

Kas sulle meeldis väiksena ema käekotis sorida? Anname sulle nüüd võimaluse piiluda viie kauni ja omapärase eestlanna käekotti, et lõpuks saada selgust, mis seal põhjatus ridikülis küll leidub! 

1. Merilin Perli, modell

Tavaliselt on mul kotis telefon, iPod, rahakott, veepudel, nätsud, võtmed, kamm ja pastakas. Ilutoodetest on alati kaasas hügeeniline huulepulk, kätekreem, lõhnaõli, jumestuskreem, huulepulk ja küünelakk. Tavaliselt on ka silmatilgad ja kätepuhastusgeel.

meerilinp
2. Karen Aidla, dekoraator.

Ma ei saa ilma Maxfactor’i puuderpulga, koduvõtmete, kaarditasku, mobiili, kinnaste, münditasku, varupaari kõrvarõngaste, suuvärskendaja, kätepesugeeli, paistaka, pipragaasi, Elisabeth Ardeni Eight Hour kreemi ja kriipsuklambriteta.

kaaaren

3. Pille-Riin Saaremets, blogija

Ma ei osta endale kunagi väiksemõõtmelisi käekotte, sest kannan endaga kaasas rohkem asju, kui eales vaja läheb. Siin on need, mis mul iga päev kindlasti kotis on.

pilller

4. Merily Leis, üliõpilane/moeblogija

Minu kott on nagu klassikaline naise kott ikka, pungil täis kõiki „vajalikke asju“ igaks olukorraks. Lihtsam oleks vist üles loetleda, mida mu kotist EI leiaks. Rahakoti, telefoni ja võtmete kõrval peavad mu kotis alati olema Hermes’ parfüüm Un Jardan Sur Le Nil, pudelike teepuuõliga, huulepulk ja -balsam, puuder, Tangle Teezer imekamm, Eviani näosprei, Bliss’i kehavõi, RayBan’id ja kindad.

merilyy kott

5.Marin Sild, fotograaf

Käekotte vahetan tihti, mistõttu sisu pidevalt muutub. Enamasti kannan kaasas suurt SLR kaamerat, mis võtab käekoti suurema osa ruumist endale. Aeg-ajalt asendab seda ka digikompaktaamera, mida on tunduvalt lihtsam käekotti mahutada. Samuti on minu jaoks hädavajalik kanda kaasas märkmikku, kuhu inspiratsiooni tekkides kõik vajalik üles märkida.

MAaR_2276_marini kott_2