in

Mis peitub Mariliisi meigikotis?

Mariliis on aktiivne ja rõõmsameelne Pärnu neiu. Ta käib Pärnu Sütevakahumanitaargümnaasiumi kaheteistkümnendas klassis ning sügisest asub õppima moedisaini. Mood ja kunst on juba väiksest peale tema elus suurt rolli mänginud. Hetkel töötab Mariliis Pärnus värskelt avatud Tallinn Dollsi esinduskaupluses  ning on ka Endla teatris etenduva muusikali Boyband tantsutüdruk. 

Kuna minu näonahk on väga keeruline – kord liiga rasune, järgmisel hetkel aga kuiv – pean hoolega valima jumestusvahendeid. Mulle meeldib endaga tegelda ja üldiselt ilma meigita ma välja ei lähe. Olen loobunud kõigest võltsist – juukse,- küüne- ja ripsmepikendustest ning seetõttu kasutan alternatiivina erinevaid meigitooteid, mis aitavad mu isiksusel silma paista. Ma armastan värve, dünaamilisust ja maskuliinsust. Seega on mul üsna tihti suured roosad põsed ja värvitud silmalaud. Meiki eemaldan vedelseebiga, kuid proovin üha enam kasutada meigieemaldajat, mis kuivataks mu näonahka vähem. Oma keeruka näonaha tõttu pean üsna tihti muutma oma meigikoti sisu ning vahendeid, millega meiki eemaldada

Maybelline’i FIT me!

Julgen väita, et see on väga hea jumestuskreem. Minu heleda nahatooniga sulandub ta kerge vaevaga üheks. Mulle meeldib, et Fit me-d näkku kandes ei teki kuivatavat tunnet, õigemini ei olegi seda jumestsukreemi näos tunda. Kuna mul on pikad töö- ja koolipäevad, olen tähele pannud, et Fit me varjab väga hästi paistes silmaaluseid, komedoone jne. Kokkuvõttes jätab  see väga kerge tunde ja kena jume.

Garnier Daily all-in-one B.B. Cream

B.B.-d kasutan aluskreemina, sest see niisutab nahka ning ühtlustab jumet. Samuti varjab kreem hästi komedoone ja tegelikkuses võib seda väga hästi kasutada hoopis jumestuskreemi asemel. Samuti ei jäta B.B. nägu laiguliseks ega määri kokkupuutel rõivaid.

Loreal True Match Minerals

Mineraalpuudrit kasutan tavaliselt peole minnes. Nii võin kindel olla, et nägu ei hakka läikima ning meik püsib kauem peal. Mineraalpuudrit kannan tavaliselt silma,- lauba,- ja kaelaümbruses.

Avoni pärlipuuder

Pärlipuudrit kasutan samuti pidudel. Talvel muidugi vähem, enamasti suviti, sest siis on ka nahk jumekam. Kuna ma käin solaariumis üsna harva, siis enamasti ma oma nägu tumedaks ei võõpa.

Manhattan Powder Rouge

Minu meigist moodustavad ühe olulisema osa põsed. Arvan, et õige põsepuna kasutamine lisab näole ilmekust. Minu valikuks on Manhattani Tender touch – pigem roosakas, hajub hästi ning püsib ka kaua peal.

Maybelline Colossal volume express ripsmetušš

Teisena on väga oluline osa meigi juures ripsmed. Silmad on hingepeegel ja nende eest tuleb hoolt kanda. Tavaliselt katan ripsmed mitme kihiga. Esimese kihi värvin Maybelline’i colossal ripsmetuššiga, mis eraldab ja pikendab ripsmeid.

Estee Lauder Double Wear rispmetušš

Esimene kiht ripsmeid värvitud, kannan järgmisena peale Estee Lauderi Double Wear’ i. See ripsmetušš on kauapüsiv, veekindel ning muudab ripsmed ülipikaks. Tekitab kunstripsme efekti, ei lähe laiali ning on kerge eemaldada.

 Mida arvad Sina nendest meigitoodetest, mida Mariliisi meigikotist leida võib?