in

Mis peitub ilublogija Liina meigikotis?

Täna avan teile Liina meigikoti. Ta tõi esile 7 lemmikut toodet, mida sooviks teiega jagada. Liina peab samuti ilublogi, mille leiate siit: www.missliina.blogspot.com. Ta õpib ülikoolis suhtekorraldust ja käib veel lisaks tööl. Ta on positiivse ellusuhtumisega  tegus noor naine.

Kindlasti ei saa ma ilma matistava Lumene praimerita. Hinna-kvaliteedi suhe on suurepärane. Kes tahab selle peale veidi rohkem raisata, võib näiteks The Balm’i oma uudistada, aga Lumene on täiesti piisav ja teeb oma töö perfektselt ära. Kaotab naha pinnalt kõik ebatasasused ning tekitab naha ja jumestuskreemi vahele kihi, mis ei lase jumestuskreemil poore ummistada. Minu rasusepoolne nahk püsib ikka väga pikalt matt, kui olen seda praimerit alla pannud.

Ma kasutan E.L.F. Studio highlighter’it mõne koha rõhutamiseks. Näiteks põsesarnadel või kulmuluul. See toode on küll veidi puudrisem kui tahaks, seega võib tekkida oht liiale minna. Kui aga asja käppa saab, siis saab sellega näole lisada sooja kuldset kuma.

Üks lemmik põsepuna on L’Oreal nr 125. Kuna kirjas pole, siis ei tea mis ta täpselt on, aga võib olla True Match. Ameerikas vähemalt peaks see sama toode kuuluma True Match sarja. Mulle küll väga meeldivad virsikukarva ja oranžikad põsepunad, kuid järjest avastan end sirutamas kätt just selle tooni järele. Peale selle on sellel põsepunal ka väga mõnus, kergelt kommi lõhn. Nahale kandes seda lõhna loomulikult tunda pole.

Kuna mind pole õnnistatud tihedate kulmudega, siis kasutan NYX Eyebrow Cake Powder’it. Sellel on olemas nii vaha, kui 2 erinevat tooni millega saab kulmud teha nii brünetil kui tumedamal blondil. Püsib peal terve päeva, kui ma just kogemata käega ei hõõru.

Üks, milleta ma ilma olla ei saa, on Isadora nahavärvi silmapliiats. See teeb lihtsalt imesid. Esiteks “äratab” ta pilgu ning teiseks avab silmad. PEalegi kestab see pliiats ikka väga kaua. Peal kestab pikalt. Õhtuks pole see küll sama intensiivne, kui hommikul, aga on näha, et maha pole see kulunud.

Viimasteks lemmikuteks on kaks huulepulka. MAC Creme ’d Nude nendeks päevadeks, kui tahan, et huuled oleksid mõnusalt heledad. Kui aga tekib soov millegi pisut tumedama vastu, siis sirutub käsi Rimmel’i Airy Fairy poole. Ainus miinus sellel on, et aeg ajalt tuleb lisada ka huulepalsamit. Pikapeale muutub see huulepulk siiski kuivatavaks. Kogu selle sarja huulepulgad aga püsivad peal üsna hästi, mistõttu on see ka mu lemmikutesse jõudnud.

Kas sina oled mõne Liina lemmiku tootega kokku puutunud või sul on mõni toode, mida kindlasti teistele soovitaksid?