in

Mis peitub Janika meigikotis?

Janika Jürgenson – Tallinna Majanduskooli panganduse tudeng, konsultant toidulisandite alal, jõusaali- ja TRX-personaaltreener. Kiire elutempoga, tegevusi jagub ja rõõmu jagub kõigile eelnevalt nimetatud tegevustele, samuti ka perele.

Minu stiil on välja kujunenud pigem esinduslikuks ja väljapeetuks, hetkel lapseootusega saanud peamisteks rõivasteks kleidid ja pikad tuunikad. Enese meikimist naudin tohutult, see on kunst, nagu mu erialagi- kulturismi ala, ja ma püüan ennast alati vaadata ainult siis peeglist, kui ma olen end korda teinud ja oi, peeglisse vaatan ma tihti, seega püüan olla igal hetkel n-ö üles löödud. Eelistan loomulikku ilu, seega olen loobunud kunstküüntest, kunstripsmetest, juuksepikendusi pole olnud ja loodetavasti ka ei tule. Õhtuti eemaldan alati meigi, et näonahk säiliks selliselt, et poleks häbi ilma meigita hommikul ärgata. Pesen meigi maha meigišvammi ja kuuma veega. Tõsi, meigieemaldajaid ei kasuta, kasutan vedelseepi, kuid olen nõnda teinud juba aastaid ja igati rahul.

1. CLINIQUE even better jumestuskreem – toon neutral

Jumestuskreem katab Su nägu terve päeva ja läheb Su pooridesse, sügavale-sügavale, seega olgu see kvaliteetne! Ostes endale kvaliteetse jumestuskreemi, hoiad hiljem kokku kosmeetikurahadelt ja nahahooldustoodetelt. Ise katse-eksitus meetodil sattusin just selle jumestukreemi otsa ja olen selle juurde jäänud praeguseks kaheks aastaks. Hetkel alles teine purk, seega seda kulub vähe ja sama toon sobib mulle õnneks nii suvel kui ka talvel. Ja kui tõesti tekivad mingid vistrikud, siis CLINIQUE anti-blemish solution geel eemaldab need eksinud punnikesed.

2. ARTDECO eye brow designer 2 kulmupliiats

Olin pikalt hädas loomulikult näivate kulmukaarte saamisega, kuniks sai ostetud endale just see kulmupliiats. Pliiats ise on nagu kulmupliiats ikka, aga hari, mis pliiatsi teises otsas, viimistleb kulmud jumalikult. Pühib maha kulmupõhjale läinud tumedad triibud ja mööda läinud pliiatsitõmbed. Ühtlustab kõik kulmukarvad veatult. Isegi veidi loogika vastane, kui hästi see pliiats, eriti selle hari, töötab.

3. ARTDECO glamour gloss huuleläige

Huuleläige on kõige tähtsam meigividin minu käekotis! Kui muud pole aega teha, siis kulmud ja huuled on esmased ja alles siis võib toast välja minna. Huuleläikeid olen vahetanud väga palju. Alati proovinud uut firmat ja erinevaid toone, kuni enne jõule sai ostetud lõpuks ARTDECO huuleläige Glamour Gloss. Enne seda oli mul hügieeniline huulepulk, tunnustatud firma, kuid isegi sellest hügieenilisest huulepulgast pehmendab ARTDECO huuleläige paremini huuli- muudab need kaunilt läikivaks juba väga vähese huuleläikekoguse juures. Sattusin sellest huuleläikest vaimustusse ja kinkisin sama sarja toote kallile sõbrannale ka jõuludeks. Vot see on kvaliteetne huuleläige!

Janika: “Hoolitsen enda eest!”

Kas teie olete mõnda Janika poolt armastatud toodet kasutanud?