in

Mis peitub Eleri meigikotis?

Eleri on florist ja talle väga meeldib oma töö, kuna see on loov ja huvitav. Peale töö suunab ta oma aja poja kasvatamisele. Eleri elutempo on suhteliselt kiire, aga ta suudab ikkagi alati hea välja näha!

Minu nahatüüp on kombineeritud ja vastavalt sellele olen valinud endale meigitooteid. Minu jaoks on väga tähtis naha eest hoolitsemine –  puhastamine ja niisutamine! Ma rõhun toodete kvaliteedile, kuna mul on 11-tunnised tööpäevad ning ma pean olema kindel, et saan oma tehtud meigile kindel olla.

Too Faced Brow Envy brow shaping & defining kit

Enne kasutasin kulmude täitmiseks kulmupliiatsit, aga hiljuti avastasin enda jaoks kulmupuudri. Olin sellest eelnevalt palju kuulnud ja ühel hetkel leidsin eelnevalt nimetatud toote. Enda kulmud on mul suhteliselt hõredad ja tänu kulmupuudri kasutamisele näevad mu kulmud välja loomulikumad ja tihedamad. Seda kit’i saab kasutada nii blond kui ka brünett. Mina segan heledamat ja tumedamat kulmupuudrit, et saavutada ideaalne toon.

Bourjois põsepuna toonis 54 rose frisson

Sellele tootele olen ma truuks jäänud juba 7 aastat. Mulle meeldib, et see toode ei ole liiga pigmenteeritud, kuna ma ei pane kunagi korraga liiga palju peale. Kui ma tahan kiiresti ja vähese meigiga värske välja näha, siis on see toode must-have!

Be:Yu light reflecting creamy concealer nr 2

Seda toodet olen ka pikka aega kasutanud – 5 aastat. Enne seda kasutasin YSL touché eclat’i, aga see jäi mulle siiski liiga kalliks. Avastasin juhuslikult Be:Yu peitekreemi, kui mu YSL parajasti tühi oli. Olin väga positiivselt üllatunud ja tõeliselt rahul. Mõni aeg hiljem märkasin Cosmopolitanis artiklit, kus tuntud Eesti jumestaja võrdles odavaid ja kalleid tooteid. Ta väitis, et Be:Yu peitekreem on sama hea nagu YSL, kui mitte paremgi. Oli meeldiv saada kinnitust oma arvamusele.

Too Faced Chocolate Soleil matte bronzing powder with real cocoa

Esimesena tahan kohe mainida, et see lõhnab super hästi! Ta ei ole oranž ega sädelev ning seda saab suurepäraselt kasutada ka kontuurimiseks.

Eight Hour Cream lip protectant stick spf 15

Mulle meeldib terve Eight Hour Cream’i sari ja samamoodi ka see huulepalsam. See on raviva toimega ning niisutab väga hästi. Õhtuti panen seda hästi palju peale ja hommikul on huuled pehmed. Mu huuled on alati olnud väga kuivad ja see toode on ainuke, mis mu huultele sobib.

Mida arvad Sina nendest meigitoodetest, mida Eleri meigikotist leida võib?