in

Milliseid trende sellel suvel kanda?

Mitmed unustatud trendid teevad sellel suvel tagasituleku ning loodetavasti leiavad ka tee Sinu riidekappi. Oled sa katsetaja, klassikalise stiili armastaja või hoopis ohjeldamatu moehull? Uuri välja, millised on 2012. aasta suve trendid?

Baroksed mustrid

Julged ning silmapaistvad mustrid, mida mäletad ilmselt vanaema sallildelt, on tagasi! Luksuslik kuld, lillemustrid, rokokoo kunst ning muu Versace brändile omane on see, mida Sa pead sellel suvel kindlasti kandma!

Rohkelt ehteid

Mustrid, julged värvid ning ohtralt ehteid on selle suve trend! Erksavärviline seelik, pluus ning kuldsed käevõrud, kaelakeed ning kõrvarõngad!

20ndate stiil

Kui Sulle ei meeldi loosungit more is more riietumisel kasutada, siis sega enda stiili kahekümnendate aastate romantiliste elementidega. Kanna siidi, sulgi, pärleid ning eelista neutraalseid toone.

Pimestav neoon

80ndate supertrend neoonvärvid on tagasi, kuid palju trendikamalt. Anna enda must-valgele riietusele pisut vürtsi neoonrohelise kaelakee või neoonroosa pintsakuga. Lisaks rõhutavad need värvid ka sinu pruuni jumet!

70ndate kingad

Jämeda kontsa ning täistallaga kingad on teinud tagasituleku. Lisaks on nad eriti mugavad ning suurepärane vaheldus klassikalistele stiletodele!

Suvine ärinaine

Pastelsetes toonides pliiatsseelikud, ideaalselt istuvad triiksärgid ning pintsaku – kas ei kõla mitte hästi?

Milliseid neid trende Sina sellel suvel kindlasti kannad?