in

Millised on moegurmaanide lemmikrakendused nutitelefonidele?

Nutitelefonid annavad meile võimaluse olla pidevalt kursis viimaste uudiste ning kõlakatega. Erinevate rakenduste valik on meeletu ning annab meile palju mängumaad. Kuid millised on need kõige populaarsemad fashionista’de seas?

1. Suurepärast kaupa pakkuva veebipoe ASOS-e mobiilirakendus annab sulle võimaluse saada riietumisel inspiratsiooni, sooritada oste, silma jäänud rõivaesemeid lemmikute alla salvestada ja olla kursis viimaste trendidega.

2. Snapette on paljude lemmik – kasutajad pildistavad enda moekamaid esemeid ja jagavad neid teiste Snapette kasutajatega. See on nagu moearmastajate Facebook!

3. Raske on meenutada, milline oli elu enne Trendstop’i. See põnev rakendus annab sulle võimaluse kursis olla viimaste ilu- ning moetrendidega ning teavitab ka uudistest selles põhjatus tööstuses.

4. Cool Guy on rakendus, mis on mõeldud meestele. See annab võimaluse olla kursis viimaste moetrendidega, sirvida oma garderoobis näha soovitavaid esemeid, stiliseerida rõivaid ja palju muud.

5. Iga moegurmaani päeva kuulub mõni inspireeriv tänavastiili blogi. Kui kiire elutempo ei luba tundide viisi arvutist pilte imetleda, siis rakendus Chicfeed toob sinu ette kõik jooksvalt rahva lemmikud tänavastiili blogid nagu The Sartorialist ja FaceHunter.

6. Kui tihti veedad aega riietepoe garderoobis ning oled dilemma ees – kas osta seda kleiti või mitte? Go Try It on annab sulle vastuse. Kasutajad saavad kommenteerida ja hääletada, kas peaksid eseme jätma või võtma.

7. Kõik me satume vahel mõnda võõrasse linna või riiki ostlema. Lustr hoiab kokku su väärtuslikku aega ning aitab sul leida parimad poed, allahindlused ja üritused. Ideealne, kas pole?

8. Style.com on lehekülg, mida külastab iga inimene, kellel on armastus moe vastu. See rakendus teeb värskete kollektsioonide ja uudiste sirvimise eriti mugavaks!