in

Millised on kõige tobedamad moetrendid?

Viimased aastad on  endaga kaasa rohkelt veidraid trende, mis lahkusid moemaailmast sama kiiresti kui ilmusid. Millised on need viimase kümne aasta jubedamad riided ja aksessuaarid?

  1. Haarempüksid on ebamäärase lõikega ning ei kaunista mitte kedagi. Naeruväärsed Aladini püksid kadusid poelettidelt ning ajakirja veergudelt õnneks üsna kähku. Kuid siiani võib neid tänavapildis kohata.

2. 80ndad tegid suure tagasituleku, kui tänavapilti ilmusid neoonvärvid, jalasoojendajad ning õlakud. Kahjuks.

3. Kivikeste, pitsi, tikandite, trüki jm kaunistatud teksapükste trend oli kindlasti üks piinlikumaid.

4. Püksivärvli vahelt välja ’’piiluvad’’ stringid ei meeldi kellelegi. Kuid ometi tundub, et see oli nii noorte kui vanemate naiste seas üsna populaarne.

5. Roosad veluurdressid on olnud samuti väga armastatud, kuid siiani võib kohata nende lojaalseid fänne üle maailma. Sobilikum oleks kanda sellist dressipaari Halloweeni ajal, kehastudes näiteks Jennifer Lopeziks.

6. Pigem surfarite seas laialt levinud jalatsid Uggsid jõudsid C-kategooria kuulsusteni, kes kandsid neid nii ballikleitide ning 40-kraadise kuuma ilmaga. Ugg-ly.

7. Mõned naised ei mõista siiani, et retuusid pole püksid. Eriti kui need on veel sukalaadsed ning eksponeerivad Sinu aluspesu.

8. Karvased saapad. Ja sõnu pole vajagi.

9. Olgem ausad, läbipaistvad rinnahoidja paelad pole siiski midagi nii nähtamatud. Pigem mõjuvad odavalt.

10. Ed Hardy üleni tätoveeringute ja kristallidega kaunistatud riided. Ei aitäh!

11. Kummitükid, millel on mõned õhuaugud ehk siis tuntud ka kui Crocsid. Inimestele meeldib neid kanda igas olukorras ning iga riietusega. Kindlasti ühed jubedamad jalanõud läbi aegade.