in

Millised on eestlannade ebaharilikult veidrad ilurituaalid?

Erinevus rikastab meid ning tahes-tahtmata on igaühel omad kiiksud enda hoolitsemisel. Uurisime, millised on kodumaiste kaunitaride ebaharilikud iluharjumused.

Marie (27): Pärast dušši ei kuivata ma end rätikuga mitte kunagi, vaid lasen õhul seda teha. Vesi on parim niisutaja.

Maarja (20): Kasutan mõnikord huulte värvimiseks neoonmarkereid, et erksamat ja huvitavamat värvi saada. Alguses panen punase huulepulga, seejärel eemaldan liigse kihi huultelt ja värvin oranži markeriga üle, et saavutada mõnus erkoranž ja matjas toon.

[to_like id=”4024″]

Epp (19): Tihti kasutan enne kodust lahkumist tavalisi silmatilku, mis tekitavad silmadesse sära, teevad pupillid suuremaks ja samas rahustavad silmakesta. Ühest tilgast täiesti piisab.

Elisabet (31):  Olen harjutanud enda juukseid pesema vaid korra nädalas, tänu üsna paksudele juustele on see täiesti võimalik. Muidugi  viimased paar päeva enne juustepesu on päris keerulised (loe: ebamugav ja pisut rasvane), kuid igasugused peakatted ning krunnid aitavad hädast välja!

Sandra (21): Ma ei tea kui hea või halb see on, aga ma pesen enda nägu kordamööda külma ja kuuma veega…nii jääb näonahk ülipehme!

Kerli (26): Ma pole suutnud siiamaani endale põsepuna soetada, selle asemel tõmban mõlemale põsesarnale kerge triibu roosa või punase huulepulgaga. Seejärel hajutan.

Getter (19): Mõnikord teen ma endale põsele kulmupliiatsiga sünnimärgi..

Kreete (34): Mul on tõeliselt kuiv nahk ning pean tihti seda niisutama. Alati ei viitsi ma kreemipotsiku järele minna ning haaran köögist täiesti tavalise toiduõli. Määrin seda kehale, näole ning ka juustele.

Maarja (20): Külmal talveperioodil on mu huuled pidevalt katkised ja kuivad. Parimaks abimeheks on margariin. Poes müüdavad huulebalsamid on täiesti kasutud.

Marit (31): Käin nädalas mitu korda vannis ning tavaliselt nii kuuma veega, et nahk on pärast tulipunane. Aga pärast on selline mõnus tunne, nagu oleks saunas käinud.

Anna-Maria (24): Talvel käreda pakasega on mu käte- ja näonahk kuiv ja pisut ketendav. Ainuke asi, mis tõeliselt aitab, on mee baasil vahar, mida saab soetada kohalikelt mesinikelt. See on tõesti hea toode!

Millised on Sinu ebaharilikud ilurituaalid? [/to_like]