in

Mida kanda sellel suvel?

Üpris märkamatult sai pikast talvest soe ja kuum suvi. Ootamatult pidime soojad kampsunid ja mantlid kappi peitma ja pühkima tolmu sandaalidelt ja haarama õhukese suvekleidi. Moe- ja elustiiliblogija Kristjaana Sepp annab nõu, kuidas olla mugav, kuid näha sellel suvel siiski stiilne välja. Teie ees on selle hooaja kuumimad trendid. 

Suvi on parim aeg riietega eksperimenteerimiseks ning erinevate stiilide katsetamiseks. Julged värvid, mustrid, huvitavad lõiked ja ootamatud kooslused on selle aasta märksõnadeks. Riiete kokkusobitamisel järgi lähikuudel ütlust less is more ehk lihtsuses peitub võlu või vastupidi mine kogu väljanägemisega üle võlli, mängides erinevate mustrite ja värvidega!

Igal hooajal tekivad rõivamoes kindlad must-have riided, millest kujunevad välja trendid. Küll aga on tihtipeale neid võtmeesemeid raske sobitada oma garderoobiga, mistõttu koostasin suvised komplektid viie selle hooaja trendidega – boyfriend stiilis teksapüksid, espadrillid, valge pits ja pärlid, nabapluus ning traksipüksid.

Poiss-sõbra teksased

Boyfriend teksad, mida küll vist kõik peikad naiste jalas vihkavad, on selle suve suurimaid hitte. Kottis püksid sobivad ideaalselt lihtsate kontsakingade ja valge topiga. Lisa sinna juurde vaid värviline kott ja päikseprillid ning saad imeilusa komplekti sõbrannadega välikohvikusse minemiseks.

1

Mugavad espadrillid

Õhku läbilaskvad espadrillid on selle suve popimad jalanõud, millega on eriti mugav näiteks shoppama minna. Värvilise miniseeliku ja valge t-särgiga sobivad nad nagu valatult! Pista käe otsa oma lemmik kott, silme ette aviaator stiilis päikseprillid ja super lihtne look, millega püüad kõigi pilke, on saavutatud.

2

Jumalannalik valge

Puhtus, siirus ja naiselikkus on sellel suvel väga hinnas ning mis oleks parem viis selle kõige väljendamiseks kui üleni valge outfit, milles leidub pitsi ja pärleid. Pole vahet, kas riidekapis peidab end valge kleit, seelik või pükskostüüm, otsi need välja ning kanna uhkusega. Pane kaela pärlikee ja kätte valge ridikül, eksimusvõimalus valge riietuse puhul puudub!

3

Ära karda mängulisust

Üheksakümnendad on tagasi! Seda eelkõige nabapluuside näol, mida kannavad sellel suvel kõik fashionistad. Et asja veelgi silmapaistvamaks teha, ühenda omavahel mitu 90-datest alguse saanud trendi nagu koomiksid ja mehelikkuse-naiselikkuse miksimine.

4

Lustakad traksid

Traksipüksid, traksidega kleidid ja pükskostüümid – kui sul leidub mõni riideese, millel on traksid, siis pane see selga, sest traksid on sellel suvel eriti moes! Täienda trakse lihtsa pitsilise pluusi, lillepärja ning madala kontsaga sandaalidega ja näed välja suviselt värske nii vabaõhu üritusteks kui ka randa minekuks.

5

Suuri reegleid sellel suvel trendides pole, lisa rõõmu oma päeva värvidega ja tunne end mugavalt. Suviste lookide juures on peamine naeratus suul ja iga riideese näeb su seljas mitu korda efektsem välja!