in

Mees, kas Sina tead milliseid riideid vihkavad naised sinu seljas?

Mõnda aega tagasi uurisime meestelt, mis neile naiste seljast ei meeldi. Nüüd aga võtsime luubi alla kodumaised kaunitarid ja nende arvamused.

Rita(22): Sahisevad kiledresse ning sokkide sandaalide kombinatsiooni ma ei mõista.

Mari(31): Kottis püksid on nii 1999. Mind ausalt ei huvita, millise mustri või sõnumiga trussikuid sa täna kannad.

Kätlin(19): Mulle ei meeldi, kui mehel pole stiili.

Ave(43): Mehed võiksid pöörata rohkem tähelepanu oma jalatsitele. Õige mehe tunneb ära tema jalanõudest. Ükski endast lugupidav inimene ei astu hommikul uksest välja räämas, tolmuste või katkiste jalanõudega.

Marite(25): Esimene asi, mis kohe meelde tuli, on pika ninaga ussinahast kingad – need on minu arvates lihtsalt hirmsad.

Terje(33): See on puhtalt minu arvamus, kuid mulle ei meeldi, kui mehed kannavad valgeid pükse/teksasid. Ja üleüldse üleni valgesse riietumine on väga riskantne. Enamus näevad välja nagu koomikud.

Karin(25): Suvises tänavapildis ehmatab see, kui kantakse suviseid lühikesi pükse kõrgele tõmmatud sokkide ja plätudega. Ning dressid igapäevaselt kombineeritud soniga – ei!

Maarja(32): Tunnistan, et mu arvamus mehest muutub, kui tal on koledad kingad. Vanamoodsad tossud või üliterava ninaga ’’peoking’’ on täielik turn off.

Kreete(18): Suve saabudes kaevavad nii mõnedki mehepojad oma ’’pärlid’’ kapist välja. Üks neist on ultra avara kaelusega särk, mis näeb eriti nilbe välja!

Maiken(28): Tunnen alati neile natuke kaasa, kui silman kedagi eriti kitsaste skinny pükstega. Tahaks lihtsalt juurde minna ja abi pakkuda. See ei ole lihtsalt loogiline, et ’’viinerikiles’’ on võimalik end veel kuidagi liigutada.

Eliise(20): Kahju vaadata, kui mees ei saa aru, millal lemmikust särgist või pükstest vabaneda. Luitunud t-särk ja kulunud või aukudega teksapüksid on lihtsalt inetud.

Maarja(26): See võib tunduda küll pealiskaudsena, kuid kui kohtun mehega, kellel on koledad kingad, ei vaevu ma temaga isegi mitte rääkima!

Kui sulle see artikkel tundus huvitav, siis loe ka neid: