in

Martini nahahooldus

Martin on väga mitmekülgne- ta on modell, trummar, ujuja ja rahvasportlane. Palusin tal kirjeldada mõnda toodet, mida kasutab naha hooldamiseks. Andsin ka mõned küsimused, millest rääkida ja ta sai oma osaga suurepäraselt hakkama.

Kuna tegelen aeg-ajalt ujumisega, siis kloorivesi on ka kuivatava toimega ja mu näonahk on suhteliselt tundlik. Seetõttu vajab nägu rohkem hooldust kui võib-olla mõnel teisel inimesel.

Esiteks, kuna mees ikka raseerib ennast, siis after shave on kindlasti kohustuslik osa näohooldusest, et nahk püsiks terve ja elujõulisena. Mina isiklikult kasutan Hugo Bossi after shave balmi, mis on siis taganud mu naha heaolu. Väga palju rohkemat ei oska selle kohta öelda, kui et teeb naha mõnusaks ja annab värske tunde. Kindlasti aitab ka nahal ärritusest paremini taastuda.

Teiseks tooteks, mida ma tihti kasutan, on Hugo Bossi Age Defense eye gel, mis aitab tumedate silmaaluste vastu. Kuna minu uneaeg on tavaliselt suhteliselt lühike, siis mõnikord võib juhtuda, et silmaalused on eriti tumedad. Õnneks see geel aitab toonust tõsta ja annab silmaalustele normaalse välimuse.

Kolmas asi on Puhta Looduse kibuvitsaekstrakitga, e-vitamiini ja pantenooliga niisutuskreem. Seda kasutan siis, kui nahk on kuiv- ükskõik, kas siis kehal, kätel või näol. Kasutan ka nahaärrituse korral, näiteks kui olen külmetunud ja ninaümbrus punetab.

Neljandaks tooteks on The Body Shop’i tea tree oil facial wash, millega siis nägu aeg-ajalt puhastan. See aitab nägu puhtana hoida ja rasu eemaldada, et ei tekiks vistrikke. Teepuuõli on selle puhul eriti kasulik.

Lisaks kasutan aeg-ajalt erinevaid koorivaid vahendeid ja harva teen ka maske, et näonahk saaks omad vitamiinid ja mineraalid kätte. Tänu sellele oleks korras, näeks värske ja hea välja.

Mehed, andke teada, milliseid tooteid võib leida teie vannitoast?