in

Marit Ilisoni värske kollektsioon “TEINE”

Laupäeval, 28. septembril esitles Marit Ilison Disainiöö moeprogrammi raames naistekollektsiooni “TEINE” ning uut HEAL THY T-särgi projekti. Kollektsiooni vaatemängulises esitluses osales kokku üle 70 inimese.

Naistekollektsiooni “TEINE” iseloomustavad sõnad minimalism, mugavus,soojus, ajatus ja kõrge kvaliteet. Rõivad on loodud mõeldes tegusale naisele, kes lisaks heale väljanägemisele hindab ka seda, et paistaks välja kandja sisemine sära ja väärtused. Marit Ilisoni riided on nagu head sõbrad, kes sind hoiavad ja kelle eest sina tahad hoolitseda. See on aeglane ja kaukestev mood.

Neljapäeval, 3. oktoobril kell 17.00 avaneb Klaus Kohvikus (Kalasadama 8) vaid neljaks päevaks pop-up pood, kust saab eksklusiivselt soetada Marit Ilisoni värske naistekollektsiooni “TEINE” riideid ja projekti HEAL THY T-särke.

Marit Ilison on kunstnik, vabakutseline moedisainer ja Eesti Kunstiakadeemia õppejõud, kes, tsiteerides Tanel Veenret, “naudib ilmselgelt erandi staatust, hõljudes vabalt eri valdkondade vahel – ta võib nautida ühtviisi nii küpsetamist, rätsepakunsti, ruumiinstallatsioone, musitseerimist kui ka õpetamist.”. Marit Ilisoni loomingus põimuvad olenemata valdkonnast keerukad mõttelõngad, esteetilist naudingut pakkuv vorm ning tihtipeale suuremahuline ja aeganõudev tehniline teostus.

Pop-up pood kohvikus Klaus (Kalasadama 8) on avatud 4.10-6.10 12.00-18.00. Kõikidel päevadel on disainer ka ise kohal. Marit Ilisoni isiknäitus “TEINE” on avatud HOP galeriis 15. oktoobrini N-T 11-18, Hobusepea 2.

Vaata ka galeriist värsket kollektsiooni!