in

MARIMO Fashion esmaesitleb kevad – suvi 2013 kollektsiooni “City Charm”

Järgmise laupäeva, 16. märtsi õhtul esitleb kõrgkvaliteetne naistemoele suunatud rõivabränd MARIMO oma  kevad-suvi 2013 kollektsiooni.

MARIMO disaineri Mariliis Soobard’i sõnul on kollektsiooni rõivad inspireeritud brändi klientidest – naistest, kes MARIMO rõivaid kannavad. Need on naised, kes elavad kiiret suurlinna elu toimetavad mitmel erineval töökohal, mitmete hobidega, väisavad erinevaid üritusi, rändavad mööda maailma.. need on naised, kes on isikupärased ning oskavad väärtustada disaini, hinnata kvaliteeti, mugavust ja häid materjale.

Kollektsiooni esmaesitlus toimub eksklusiivselt Solarise keskuse aatriumis – ajal, mil keskuse poed on juba suletud ning aatrium on vaid kollektsiooniesitluse ning selle külastajate päralt. Külastajaid tervitavad saabudes Café de Paris vahuveinid ning esitlusele järgneb afterparty. Solarise keskuse aatriumis asuvas restoranis Little Asia, kus on võimalik juba ka soetada rõivaid esitluse raames lavalaudadele jõudvast kollektsioonist.

Ürituse algus 21:30, show algus 22:00. Üritus on tasuta, kuid osalemiseks palun registreeruge Facebookis või saates meili mariliis@marimofashion.com