in

MARIMO esitles sügistalvist kollektsiooni “Made for Me”

Eile, 12. septembri õhtul, kogunes Solarise keskuse aatriumisse üle 300 moegurmaani vaatama eksklusiivse MARIMO sügis/talv 2013/2014 kollektsiooni esitlust.

Brändi disainer Mariliis Soobardi sõnul oli selle hooaja kollektsiooni puhul eesmärk luua linnamoodi iseseisvale moeteadlikule naisterahvale ning teha seda lõigete ja värvide kaudu, mis ühteaegu paistaks silma ning jääks ka südamesse. “Soovin, et sügis ja talv ei oleks ainult tume ja nukker aeg, vaid selles pikas pimedas ajas oleks ka värve ja energiat ning just sellele vastab ka iga ese esitletud kollektsioonis,” ütles Soobard. “Kollektsiooni põhielemendid on MARIMOle omased äratuntavad kahepoolsed volangid, puhtad ja sügisesesed värvid ning naiselikud siluetid. Materjalide osas on kollektsiooni alustalaks kvaliteetne villakrepp,” täpsustas Soobard.

Rõõmu tegi Soobardile ka kohale tulnud inimeste hulk. “Hea meel oli näha nii suurt hulka vanu marimolasi kui ka neid, kes tutvusid meie kollektsiooniga esimest korda.” Soobardi sõnul oli neil paari aasta eest MARIMO brändi luues eesmärk minna korda eneseteadlikele ja iseseisvatele naistele. “Tänane täissaal Solarise aatriumis tegi seetõttu erilist heameelt, kuna iga kollektsiooniga kasvav mõttekaaslaste hulk tähendab seda, et järgmisel kevadel lisandub meie väljakutsete hulka ka piisava suurusega pinna leidmine, kuhu kõik MARIMO-huvilised ära mahuks,” lisas Soobard muiates.

Üritus algas sümpaatse avapauguga – eestimaise lasterõivaste kaubamärgi Emma and Theo kollektsiooni pisikesed modellihakatised ei jätnud publiku seast kedagi külmaks. Sellele järgnevalt pakuti midagi kõigile hea maitsega meestele ning esitlusele tuli uudne toode TieApron. Ürituse kulminatsioonina jalutasid catwalk’ile modellid Marimo sügistalvises kollektsioonis.

Saabujaid tervitas Ecussoni siider ning kohapeal oli võimalik uut kollektsiooni ka uudistada Surface Labs Internationai valmistatud interaktiivse puutetundliku tooteesitluslaua peal. Soenguid tegi ning oma tooteid tutvustas ghd ning meigid valmisid koostöös Da Vinci Cosmetics jumestajatega. Sukkadega toetas Sokisahtel ning kingadega varustas Vivian Vau kingasalong.

Uue kollektsiooniga saavad kõik huvilised lähemalt tutvuda 17. septembril 18.00 – 22.00 Nordic Hotel Forumis MARIMO sügis/talv 2013/2014 müügihooaja avamisel, millel saab osaleda registreerudes meiliga mariliis@marimofashion.com.