in

MARIMO esitles eksklusiivset kevadsuvist kollektsiooni “In Full Bloom ”

 26. aprilli õhtul kogunes üle 250 moegurmaani Arhitektuurimuuseumisse, kus toimus kodumaise rõivabrändi MARIMO kevad/suvi 2014 kollektsiooni esitlus.

Enam kui 250 külalise seas olid esindatud ka Eesti tähtsamad moe- ja meediaväljaanded, kuid enim tegi brändi disainer Mariliis Soobardile siiski rõõmu endiste ja tulevaste marimolaste hulk. „Hea meel oli näha, et mitmed külastajad olid kohal meie varasematest kollektsioonidest pärit kleitide-jakkidega – järelikult oleme õigel teel ja loodetavasti näeme sellegi kollektsiooni catwalkil olnud riideid oma järgmistel esitlustel juba publiku seas,“ märkis Soobard.

Soobardi sõnul keskendub uus kollektsioon ühteaegu nii suvisele vabadusihalusele, kui ka naiselikule küpsusele.  „Suvi on aeg, kus igaüks vajab rohkem vabadust ja õhku, tekib kihk jalutada roheluses ning tunda oma palgeil päikesepaistet ja juustes mahedat briisi. Betoondžungli argituhinas on selliste momentide leidmine aga keeruline ning siin tulebki „In Full Bloom“  linnainimesele vastu  – meie kollektsioonis domineerivad vabama lõike, lendleva materjali ja mänguliste mustritega esemed, mis aitavad kombineerida linnaruumi asjalikku saginat looduse vabastava värskusega,“ lisas ta. Kollektsiooni üheks osaks ka minimalistlikum eksklusiivliin, mille rõivad on ülejäänud kollektsioonist rangema lõike ja värvikasutusega sobides nii pidulikumate koosviibimiste jaoks.

Esitluse eel tõi lühikese laulukavaga kevade külaliste südameisse Eva Vaino. Modellide soengud sättis ghd, meike tegi Make-Up Studio ning sukkade ja kingade eest hoolitsesid Sokisahtel ja Vivian Vau. Oma toodetega oli kohal ka esitluse suurpartner – kodumaine luksusnäomask Vestige Verdant. Keelekaste eest hoolitsesid Jacob’s Creek ja Vitamin Well ning afterparty toimus Chocolate Clubis.

Uue kollektsiooniga saavad kõik huvilised tutvuda nii MARIMO kodulehel www.marimofashion.com kui ka brändi eksklusiivse edasimüüja Sinine Siidisall poes aadressil Tallinn, Müürivahe 17.

Lisainformatsioon:www.marimofashion.com / mariliis@marimofashion.com

MARIMO on eestimaine rõivabränd, kelle missiooniks on luua elegantseid rõivaid ettevõtlikele naistele, kes teavad mida nad elust tahavad.