in

Luksuslik spaabränd ESPA nüüd Vihula Mõisas

7.novembril esitleti Vihula Mõisas esmakordselt Eestis eksklusiivset spaabrändi ESPA. Uksed luksuslikust noodist kantud spaasarja hingeellu avasid ESPA esindaja Rachel Burke Inglismaalt, Vihula Mõisa tegevjuht Heikki Vanhanen ja spaajuht Triin Veideman.

„ESPA spaakogemuse teeb unikaalseks just personaalsus, kliendi vajadustest lähtumine“, sõnab spaajuht Triin Veideman. „Kui kaks sõbrannat tulevad koos spaase ja tellivad sama hoolduse, siis see pole kõiges ühesugune.“ Spaakogemus algab terviskaardi täitmise ja naha seisukorra analüüsiga ning sellest lähtuvalt valitakse tooted hoolduse tegemiseks. Ühes näohoolduses kasutatakse erinevaid massaažiliike parima lõpptulemuse saavutamiseks. Spaakogemus lõpeb lamamistoolil ürditee ja tervislike kuivatatud puuviljade nautimisega – kõige selle koosmõjul luuaksegi ESPA maagia.

Lisaks eksklusiivsele spaabrändile tuli Vihulas esitlusele ka karusnahksete mütside kollektsioon Mummu-bear’ilt. Mummu-bear on unikaalne karusnahast moetoodete looja, kelle tootevalikust leiab nii mütse, veste, jakke kui ka kasukaid. Lai materjalivalik ja personaalne lähenemine lõpptoote valmimisel, teeb Mummu-bear’ist asendamatu kaaslase halva suusailma trotsimisel. Kõik Mummu-bear’i tooted valmivad käsitööna.

Vihula mõisakompleksi taastamise eesmärk oli arendada Eestis maailmatasemeline puhkekeskus, kus külastajad naudiksid oma puhkust, viies kaasa meeldivaid ja kestvaid mälestusi. Tugeva kvaliteedimärgiga spaabrändide kasutamine Vihula Mõisa öko-SPA-s kuulub selle eesmärgi juurde. Vihula Mõis on puhkekeskus, mis pakub lisaks kõrgetasemelisele majutus-, konverentsi- ja toitlustusteenust ka vägal kõrgel tasemel spaateenust.