in

Lindex on supermodellidega eeskujuks

Lindexi kevadkampaania tahab näidata, et tõeline ilu peitub su tegudes, mitte ainult välimuses. Kampaania juhib tähelepanu kolmele ilusale naisele, kes teevad häid tegusid ka väljaspool moemaailma, ja seepärast ongi nad teeninud tiitli super role models.

„Olen aru saanud, et tähtis on see, mida sa teed, mismoodi seda teed ja kuidas sa kasutad seda, mis sul on. Olen see, kes ma olen, ja mulle meeldib, et see kampaania annab sõna igaühele meist kolmest – Tonile, Liyale ja mulle. Me kõik oleme oma modellikarjääri erinevates etappides, kuid teeme ka palju muud kui vaid modellitööd. Usun, et see positiivne näide tõestab, et keegi ei ole vaid see, kes ta pealtnäha tundub, vaid kõigil on võimalik teha palju enamat,” ütleb Christy Turlington Burns.

Nende kogu südamest tuleva töö toetuseks müüb Lindex piiratud koguses valmistatud särke #superrolemodel, mille kogu kasum annetatakse nimetatud naisteorganisatsioonidele.

„Otsustasime valida „Supereeskuju” modellideks Christy, Liya ja Toni, sest meie arvates näitab nende suhtumine ja eeskuju meie klientidele selgelt, et ilu ei tähenda üksnes välist, vaid ka sisemist ilu. Kampaania eesmärk on tõsta teadlikkust sellest, et me kõik saame teha head, olgu see suur või väike heategu, ja see on väga tähtis nii Lindexile kui meie klientidele,” rõhutab Lindexi kontseptsiooni- ja turundusdirektor Johan Hallin.

Lindex on võtnud endale sotsiaalseid kohustusi ning toetab selle kampaania ajal organisatsiooni WaterAid, viies läbi kogumisaktsioone kõigis kauplustes ja internetis ning annetades turundusürituste ajal 10% kogu müügisummast.

a7c21f98f082fcb6_800x800ar

SuperRoleModel kampaania algab Lindexi kauplustes üle kogu maailma ja e-poes  18. märtsil.