in

Lilli Jahilo kevad-suvi 2013 kollektsiooni esitlus NORR11 showroom’is

Moedisainer Lilli Jahilo esitleb oma uut kevad-suvist naisterõivaste kollektsiooni  25. aprillil 2013.a Skandinaavia disainmööbli showroom’is NORR11.

Värske kollektsioon on kavandatud kaamoslikul südatalvel, mil kõikvõimalikud pinged ühiskonda räsisid – nii tekkis disaineril soov panustada klaari ja ausa maailmatunnetuse kujundamisse. Tundlikud ja puhtad värvid, kerged kangad ja rõivaste lakooniline romantilisus on märksõnadeks, mis vormitud kevad-suvisesse kollektsiooni. Lisaks paneb eelmisel aastal mitmete moeajalugu käsitlevate näituste külastamine nii Eesti kui Euroopa muuseumides taas õhkama retrostiilis lilleliste kangaste ning naiseliku figuuri rõhutava silueti järgi.

„Ma soovin, et kevad sujuks tujutõstvalt ja kvaliteetselt ning just nendele märksõnadele vastab iga ese ses kollektsioonis” ütles Lilli Jahilo oma kollektisooni tutvustuseks. Hooajale kohaselt ja inimeste eelistusi arvesse võttes on kollektsiooni fookus suunatud kleitidele.

Lilli Jahilo uus kollektsioon tuuakse publiku ette koostöös Volvoga, 25.aprillil, Tallinnas Rotermanni kvartalis asuvas Skandinaavia disainmööbli ja sisustuse salongis NORR11. Pool aastat tagasi avatud innovatiivse Taani disainikontseptsiooni showroom pakub erinevaid tooteid nii tuppa, õue kui kontorisse.

Esitlusele aitavad veel kaasa Anna de Codorniu Cava, Juustukuningad, Nimini Gurmee, Couleur Caramel, Revaalia Salong ja Trendexpress.

Kollektsioon on müügil alates 26. aprillist Lilli Jahilo ateljees Baltika kvartalis, aadressil Veerenni 24C. Stuudio külastused eelneval kokkuleppel.

Fotod: Riina Varol

Foto: Riina Varol