in

Lilli Jahilo disainis DNB Panga klienditeenindajate vormirõivad

DNB Panga eraklientide finantskonsultantide ja sekretäride sügistalvised vormirõivad disainis Eesti moedisainer Lilli Jahilo.  Viieosalise kollektsiooni juurde kuuluvad püksid, seelik, pluus, jakk ja kleit. Jahilo loomingut iseloomustab elegantsus, naiselikkus ning põhjamaiselt minimalistlik disain.

„Meil on hea meel toetada Eesti moeloomingut ning andekaid inimesi. Vormirõivaste valimine on alati olnud väljakutseks, sest rõivad peavad vastama mitmetele nõudmistele nii kandmismugavuse kui kvaliteedi osas ning ennekõike sobima kokku DNB kui Norra panga kuvandiga. Sobiva moekunstniku valik osutus meil lihtsaks, kuna Lilli Jahilo on saanud oma moehariduse Oslo Riiklikus Kunstide Akadeemias, kus ta omandas bakalaureusekraadi moe- ja kostüümidisainis. Samuti on ta tuntud oma põhjamaiselt praktilise ning kodumaiselt naiseliku stiili poolest,“ märkis DNB turundus- ja kommunikatsioonijuht Angela Allik.

DNBLilliJahilo_2-475x657

 „Võtsin DNB ettepaneku vastu hea meelega, sest teha koostööd toredate, usaldusväärsete ja ühtseid väärtusi jagavate inimeste ja ettevõtetega on alati suur rõõm ja positiivne väljakutse. Kindlasti oli oluline mõlema osapoole otsene seos Norraga, mis sillutas tee kaasaegsete, funktsionaalsete ning põhjamaiselt stiilsete disainlahendusteni,“ kommenteeris kollektsiooni Lilli Jahilo.

Koostööd vormirõivaste disainimisel jätkatakse Lilli Jahiloga ka 2014. aasta kevad-suvise kollektsiooni väljatöötamisel.

DNBLilliJahilo_3-475x690