in

Lastemoes on popid efektsed mustrikooslused

Stilist Kirsi Altjõe on tuntuim kodumaine lastemoe spetsialist, kes hoiab end kursis kõige oluliseimate ja kuumimate trendidega. Hakkaja naine külastab maailma tuntuimaid lasterõivaste messe ja teeb koostööd paljude kuulsate rõivabrändidega, kes pere pesamunadele kehakatteid valmistavad. Juba 11. ja 12. märtsil Tartu Kaubamaja keskuses toimuval Moekuulutaja üritusel saab laval uudistada taas ka lasteshowd, kuhu Kirsi on kokku noppinud peagi algava kevad-suvise hooaja kõige trendikamad suunad. Uurisime temalt, mis need seekord on.

Hüüame kõik koos talvele “Aidaa!”, jätame monokroomsed valged-hallid-mustad toonid kappi puhkama ning rõõmustame kevadiste värvide üle. Lastemoes on algaval kevad-suvisel hooajal domineerimas mahedamad toonid – ihukarva roosad, pehmed metallikud (kuld, pronks), elevandiluuvalge ja pastelsed kommitoonid. Kontrastiks võib vahel kapist välja tuua ka mõne musta värvi riideeseme, aga sellega ei maksa liialdada. Lapsed ja värvilised riided on sama ideaalne kombo kui päike ja suvi!

Kirsi Altjõe sõnul on lastemoes praegu au sees erinevad mustrid. Julgelt võib kokku miksida ringid ja triibud ning täpid ja ruudud. Mustrite kokkumängimise trend on lastemoes uus, aga tulnud, et vähemalt kuni järgmise suveni meid vallatult hullutada. Mida pealtnäha absurdsem kooslus, seda ägedam ja efektsem!

Kevad-suvine hooaeg meeldib kindlasti ka romantikutele – palju on õrna lillemustrit, plisseeritud tooteid, volange…. Ka igapäevased kleidid on nii uhked nagu läheks lasteaia lõpupeole vōi sünnipäevale. Kirsi soovitab valida jalanõud aga eriti mugavad ja pigem lihtsad – hõbedased sandaalid või mahedalt helkivad slipid / tossud.

Tule uudista Moekuulutaja lasteshowsid 11. märtsil kell 16:00 ning 12. märtsil kell 12:00 Tartu Kaubamaja keskuse aatriumis.