in

Laias valikus luksuslikud kašmiirist tooted nüüd hiirekliki kaugusel

Kasmiir.ee ilmus Eesti turule 2014 aasta oktoobris, kuid oma toodete müümisega on nad tegelenud juba aastaid. Tõenäoliselt pakub kasmiir.ee kõige laiema valikuga kašmiirist tooteid kogu Euroopas. Kõik tooted on käsitsi valmistaud Nepalis ning kasutatud kiud on kõrgkvaliteetsed.

Miks soetada endale näiteks soe sviiter just kasmiir.ee’st?

Paljud teised, eriti suured brändid, lasevad oma kauba teha Hiinas ning ei kasuta nii kvaliteetset kašmiiri. Kui teised firmad on keskendunud pigem kasumile, siis nemad ainult kvaliteedile! Sealjuures tasub ära märkida, et kuigi Nepal on vaene riik, pole tootmine seal odav. Töötajad on kvalifitseeritud, heade oskustega ning hästi makstud.

Rohkem infot kašmiiri kvaliteedi määramise kohta võib lugeda siit: www.kasmiir.ee

Igal sviitril on info selle kihilisuse kohta. Mida see tähendab?

Väga lihtne, mida kihilisem seda soojem ja paksem kangas! Enamus sviitrid on 2-kihilised. Kõige paksem sviiter on 12-kihilne, sellised sviitrid on ka väga kallid, kuid nende sees tunned end  kui taevas – imesoe ja pehme!

Kiirusta, sest kasmiir.ee lehelt täna tellides saad kauba jõuluks kätte!

Kõik sviitrid on olemas suurustes XS kuni XXXL, samuti on võimalik igat sviitrit saada kuni 45 erinevas värvitoonis. Kaup toimetatakse tellijale kohale 2-4 tööpäeva jooksul igas Euroopa riigis. Kui juhtub, et mõni kliendi soovitud toode puudub laost, antakse see tootmisse koheselt ning toimetatakse kliendini 3-5 nädala jooksul. Peale sviitrite on valikus sallid, kindad ja muud aksessuaarid ning saadaval on ka naturaalsest jaki-, alpaka- ja kaamlivillast tooteid.

Ka mina proovisin enda seljas 2-kihilist sviitrit. Tõsi, see on imepehme ja soe kaaslane külamdaeks talvepäevadeks. 2-kihilist sviitrit sobib kanda ka palja naha peal, see on õhuline ja nahale väga mõnus. Pesta tasub kindlasti õrnal režiimil ja vastavate vahenditega, kuid ka tavaliselt pestes püsis kangas ilusana ning ei läinud karvaseks. Klassikaline must sobib kõigega!

kašmiirkašmiir
kasmiir

kašmiir