in

Lady Gaga esineb 25. augustil Tallinnas

Lauljatar Lady Gaga esineb oma kolmanda maailmaturnee, suurejoonelise  “The Born This Way Ball” raames 25. augustil Tallinna lauluväljakul. Show erikülalistena astuvad lavale Briti glämmroki ansambel The Darkness ja DJ Lady Starlight.

Piletid Lady Gaga showle Tallinna Lauluväljakul tulevad müüki selle kuu viimasel esmaspäeval, 30. aprilli hommikul kell 10.00 kõigis Ticketpro müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.  Korraga saab osta vaid kuni 6 piletit. Seisupileti hind on 69 eurot.

Lady Gaga on viiekordne Grammy auhinna võitja. 2011. aastal valis mainekas majandusajakiri Forbes ta maailma kõige mõjuvõimsamaks naiseks. Lisaks ülimalt edukale muusikakarjäärile on Lady Gaga (sünninimega Stefani Joanne Angelina Germanotta) tuntud ka oma heategevuslike tegevuste poolt. Näiteks on lauljatar asutanud «The Born This Way» nimelise fondi – mittetulundusliku organisatsiooni, mis keskendub noorte probleemidele, mis on seotud enesekindluse, heaolu, kiusamisele vastupanu, õpetamise ja karjääri arendamisega.