in

Kuulsuste kõige veidramad iluharjumused

Meil kõigil on midagi, mis muudab meid unikaalseks ja teistsuguseks – harjumus või paar, mida me teistega ei jaga, kuna kardame häbitunnet või teistest erineda. Siiski oleme kõik ainult inimesed ning igaüks on meist omamoodi – tuleb välja, et ka paljudel maailma tuntumatel ning mõjuvõimsamatel isikutel on paar unikaalset või isegi ebaharilikku harjumust. Loe ja saa teada, millised need on…

Karl Lagerfeld, disainer

See moegeenius on tuntud sama palju oma iseäraliku valge hobusesaba- ja armastusega dieetkoola vastu kui sellega, et ta disainib Fendi’le ja Chanel’ile. Hiljuti mainis ta Harper’s Bazaar ajakirjale, et magab alati täpselt seitse tundi. Ei rohkem ega vähem, ükskõik, millal ta magama läheb.

 

 

 

Catherine Middleton, Cambridge’i hertsoginna

Kuigi viimaste uudiste kohaselt kulutab värske hertsoginna kuni 17,000 dollarit aastas kosmeetikatoodete ja iluprotseduuride peale, oleme me rohkem huvitatud tema eelistatud näokreemist. Teadete kohaselt kuhjab Kate enda näole kreemi, mis sisaldab mesilase nõela mürki. Fikseeritud kui orgaaniline alternatiiv Botox’ile, loodi kreem iluterapeud Deborah Mitchell’i poolt, kes töötab ka Camilla Parker Bowles’iga.

 

 

 

 

Tom Ford, disainer

Tom Fordile ei ole midagi tähtsamat kui täiuslik välimus. Seepärast käib ta päevas vannis lausa pea 5 korda. Lisaks ülimalt puhas olemisele võtab disainer niimoodi endale aja lõõgastumiseks ning väidab, et see on parim aeg, mil mõelda loovalt.

 

 

 

Cameron Diaz, näitlejanna

Cameroni näopesu ei ole kaugeltki tavaline tegevus. Vastavalt erinevatele allikatele eelistab näitlejanna oma nägu pesta vaid Eviani pudeliveega. Milline võib küll olla tema toidupoe arve?!

 

 

 

 

 

 

Tom Cruise, näitleja

Tom Cruise’i nooruslikkuse saladus ei ole ainult trenn. Hiljuti lahutanud näitleja mõnuleb aeg-ajalt ka Geisha näohoolitsuses, mis sisaldab pulbristatud ööbiku väljaheiteid. See huvitav tehnika on laenatud Jaapani geishadelt, kes kasutasid linnu väljaheiteid oma naha koorimiseks. Üks selle näohoolitsuse fänne peale Cruise’i on ka Victoria Beckham.

 

 

 

 

Kas teil on ka ebatavalisi iluharjumusi? Oleme väga huvitatud! Andke meile nendest teada info@stilist.ee