in

Külasta nahadisainer Kadri Kruusi stuudiomüüki!

Juba homme 12. oktroobril kell 14:00-19:00 toimub Kadri Kruusi stuudiomüük. See asub Loomeinkubaatoris (Veerenni 24, neljas korrus, Designer Leather Goods stuudios ).

Huvilised saavad piiluda nahadisaineri töötuppa ning soetada värskemaid pärle uusimast loomingust. Kingitusi jagab Xentan ning nädalavahetuse algust kuulutab Fresita!

Oma tulekust peab teadma andma e-maili teel hiljemalt täna õhtuks: kontakt@kadrikruus.ee

Rohkem kollektsioonist:

Kollektsiooni Mademoiselle iseloomustab kõige paremini Coco Chanel´i ütlus: «Et olla asendamatu, tuleb olla eriline.» Sügistalvine kollektsioon koosneb efektsetest, kuid samas funktsionaalsetest igapäevakottidest. See on inspireeritud kaunitest ning jõulistest naisenatuuridest

«Miksisin erinevaid stiile ning nahku. Näiteks punkkultuurist inspireeritud neetidega kaunistatud kotile lisab sensuaalsust pastelne sirelililla vooder ning kroko-mustriga rihm,» kirjeldab Kadri enda loomingut.

Erinevas suuruses igapäevakottidest peaks igaüks just endale sobiva leidma. Kaaludes koti soetamist mõtle eelnevalt, mida päeva jooksul vajad. Telefoni, meigikotti, rahakotti,   võtmeid? Või kannad lisaks sellele kaasas ka sülearvutit või mõnd paberikausta?  Armastad kotti kanda nii et käed on vabad? Või toetad sangad randmele?

Vürtsita oma garderoobi luksusega!

Vaata lähemalt www.kadrikruus.ee