in

Kuidas saavutada kerge vaevaga loomulikud, pikad ja tihedad ripsmed?

Kevadel ei olnud ma oma ripsmete pikkuse ja tihedusega absoluutselt rahul. Kaalusin võimalikult loomulike ripsmepikenduste panekut, aga midagi mu sees keelas seda teha. Teise valikuna mõtlesin ripsmeseerumite peale.

Minu ripsmed olid keskpärase pikkuse ja tihedusega, millega ma aga nõus leppima ei olnud. Vaatasin mõnda aega internetis ringi ning avastasin YXES ripsmeseerumi. Kontakteerusin ka tootjaga ning otsustasin seda toodet proovida. Mõnest netifoorumist leidsin paar negatiivset arvamust, mis ausalt öeldes veidi kohkuma panid, aga siiski – kes ei riski, see šampust ei joo! Enamike toodetega on nii, et mõnele sobib ja mõnele jällegi mitte.

Seerumit peab kasutama vähemalt kaks kuud, et omada õiglast arvamust. Ma olen seda nüüd natuke üle kahe kuu kasutanud ning tulemus on vägagi märgatav. Pean tunnistama, et olen oma ripsmetesse lausa armunud. Nad on ilmselgelt pikemad ja tihedamad kui enne. Eriti meeldib mulle see, et nad on äärest pikemad ning tekib õrn „kiisusilma“ efekt.

Kasutasin YXES ripsmeseerumit igal õhtul enne magamaminekut, pannes seda ripsmepiiri äärde. Ma pole ammu millegagi nii järjepidev olnud. Algul ei näinud ma arengut 2-3 nädalat, aga siis hakkasin midagi märkama. Kõige märgatavam areng toimus umbes 6. nädalal. See aeg tundub olevat üsna pikk, aga minu jaoks on kaks kuud möödunud väga kiiresti. Olen väga õnnelik, et ei pannud ripsmepikendusi vaid hakkasin seerumit kasutama. Hind on kodulehelt ostes 49€ ehk üsna kallis, aga kui hakata võrdlema ripsmepikenduste hoolduse hindu ning seal käimise tihedust, siis eelistan igaljuhul seerumi ostmist. Lisaks eeldan, et see toode kestab kuskil pool aastat. See annab ka väga hea võimaluse ripsmepikenduste maha võtmiseks ning oma ripsmete taastamiseks.

Pärast ripsmeseerumi kasutamist