in

Kuidas näha suvel hea välja?

Suvi on aeg, mil tuleb enda välimusele pöörata tähelepanu rohkem kui muidu. Kindlasti tuleks unustada lugematud meigikihid. Fookusesse tuleks võtta kaunid ja kvaliteetsed riided ja loomulik ilu. Kuid kuidas see saavutada?

Suvel on vaja hoolitseda enda välimuse eest, sest see on aeg, kus sa ei saa ennast peita jopede ja mütside varju. Puhtad ja hästi lõhnavad juuksed püüavad igaühe tähelepanu! Ära unusta ka pediküüri!

Lohvakalt mugavaid pükse võiks leiduda igaühe suvegarderoobis. Neid on lihtne kanda nii madalate sandaalide, kui ka õhtul peole minnes kõrgete kontsadega.

Suvine ja mugav kleit on täielik must-have, et tunda ennast naisena! Lendlev lühike või maksikleit on asendamatu kaaslane päikselistel päevadel. Imeliselt võid sobitada juurde nahkjaki või vööga kardigani.

Tee dramaatiline lüke ning kanna jahedatel õhtutel konkreetse lõikega valget pintsakut. Vaieldamatu võitja!

Aeg tiksub – kindel see! Käekell on praktiline, kuid tegemist on ka aegumatu ja moeka aksessuaariga. Igal naisel võiks olla üks stiilne ning kvaliteetne ajanäitaja.

Suvel eelista mugavaid ja kvaliteetseid jalanõusid. Tagasituleku on teinud erievad puidust taldadega jalavarjud. Tähelepanu – tee oma jalgadele heategu! Müügile on saabunud ka palju moekaid ortopeedilisi suviseid kingi.

Ilma ei saa ka trendikate päikeseprillideta! Ära kindlasti osta kõige odavamaid kusagilt tänavalt. Kvaliteetsete päikeseprillide eesmärk on meie silmi kaitsta suure energiaga valguskiirte eest, mis hilisemas eas võivad põhjustada raskeid silmahaigusi.

Riietumises eelista naturaalseid toone – nendega on raske eksida. Kandes valget, beeži, pruuni või rohelist saavutad kerge vaevaga looduslapse looki.

Vaata galeriist ka meie suviseid lemmikuid eksklusiivsest ostupoest Fashion Days, mis pakub tuntumate brändide toodangut kuni -80% allahindlusega.