in

Kristina Viirpalu üllatab rahvariietest inspireeritud trikoodega

Kristina Viirpalu Couture on kaubamärk, mida iseloomustab unikaalne ekstravagantsus –  looduslikud materjalid säravad ootamatutes värvi- ja mustrikombinatsioonides, erilistes lõigetes ja detailides. Sarnase ideestikuga flirdib ka moelooja uusim üllitis, mis toob hõrgu moeglamuuri päikese käes sillerdavale liivale, elamusterohkele jahisõidule või meeldejäävatele rannapidudele.

“Eesti kliimas on suvi nii üürike ja just seetõttu aeg, mil inimesed justkui uuele elule ärkavad ning tahavad selle iga hetke nautida. Selle valguses võiks kõrgmoelooming ka rannarõivastele enam tähelepanu pöörata,“ leiab moekunstnik Kristina Viirpalu, kes vaimustus trikoode kollektsiooni luues Eesti saarte naiste rahvarõivaste algupärast ning ühendas traditsioonilise käsitöö võlud uudse moedisaini lähenemistega.

trikood - Copy

Seejuures puhkavad trikoode pilkupüüdvad värvilahendused ihuvärvi taustakangal, kandes nii endas justkui sõnatut üleskutset päikesevõlude nautimisel siiski oma tervist kõige olulisemaks pidada ning nahka liigsest päevitamisest säästa. “Mina näen ilu eeskätt kõiges selles, mis on ehe ning Eesti mitmekesine loodus- ja kultuuripärand ning seda austavad tervislikult teadlikud valikud on kõik ehedad, ilusad ja head ehk just see, millega oma suve kaunistada,” mõtiskleb Viirpalu oma viimase kollektsiooni võtmes.

Näidiskollektsiooniga on võimalik tutvuda salongis Valge Saal, mis asub Iida House ruumides aadressil Suur-Karja 2, Tallinnas.

trikood