in

Kristina Viirpalu avas Tallinna südames eksklusiivse kleidisalongi

Aprilli alguses avas Iida House ruumides aadressil Suur-Karja 2 uksed eksklusiivne kleidisalong Valge Saal, kus tulevad esitlusele Kristina Viirpalu pidulikud pulma- ja peokleidid.

KV Couture on kaubamärk, mida iseloomustab unikaalne ekstravagantsus – looduslikud materjalid säravad ootamatutes mustri- ja värvikombinatsioonides, erilistes lõigetes ja detailides. Kollektsiooni kroonijuveeliks on käsitsi kootud pulmakleidid, mis on valmistatud peenest villast, siidist või puuvillast ning mille pitsimustrid on inspireeritud 19.sajandist pärit Haapsalu sallist. Kordumatuid õhtutualette täiendavad sensuaalsed pärltikanditega sukad ja sukkpüksid.

Nii nagu Kristina Viirpalu loomingus tervikuna, leiab sisearhitekt Elo Pärlioja poolt kujundatud elegantsesse salongi astunu end justkui võlumaailmast, kus aegumatud väärtused kohtuvad kaasaegse individuaalsusega. Valges Saalis esitletud kleitidest inspireerituna on kliendil võimalik tellida või lasta endale kohandada ainueksemplar samas asuvas ateljees.

Salongi avaväljapanekus jõuab esmakordselt Eestis avalikkuse ette KV Couture pulmakleitide kollektsioon, mis osales Eesti disainidelegatsiooni koosseisus Londoni moenädalal 2013. aasta veebruaris ja pälvis International Fashion Showcase’i peaauhinna.