in

Kotidisainer Kadri Kruus ja Eesti moeblogijad esitlesid ühiskollektsiooni

25. septembril esitleti kohvikus Komeet naha- ja kotidisaineri Kadri Kruusi uut sügistalvist kollektsiooni FEMME.

Kadri Kruusi nahkaksessuaaride stiil kollektsioonis on vastuoluline, jõuline ning leebe samaaegselt, just nagu ühe tõelise naise hingeelu. “Mind inspireerivad naised,” tõdeb kotidisainer. Kadri Kruusi loomingut iseloomustab kaasaegne disain, funktsionaalsus ja kvaliteetsed materjalid, mis on kire ja hoolega kokku segatud igivanade käsitöötraditsioonidega. Iga käsitsi valmistatud kott kannab ainulaadset seerianumbrit, mis märgistab kollektsiooni valmimisaega, mudelinumbrit ning tellimuse numbrit.

Kollektsiooni loomisele aitasid kaasa Eesti tuntud moeblogijad Helene Vetik, Stella K WadowskyMerily Leis ning Britta Talving. Moeeksperdid kandsid uue kollektsiooni prototüüpe nädala aja jooksul ning tegid märkmeid nii kottide kasutusmugavuse kui ka disaini osas. Lõplikku kollektsiooni valitud kotid kannavad neid testinud blogijate nimesid.

Sügistalvise kollektsiooni esitluse stiliseeris Aljona Sokolovskaja, modelle jumestas ilublogija Grete Link. Kohvikuhõnguline õhtu sai teoks tänu headele partneritele: kohvik Komeet, Maybelline, Monton, ajakiri Mood, Laima, Mild Creative, Zonin Prosecco.

Kotidisaineri ning moeblogijate koostöös valminud sügistalvine naiselik kollektsioon on müügil 26. septembrist Kadri Kruusi veebipoes e-aadressil
www.kadrikruus.com.  Veebipoe projektile aitavad kaasa Susan Luitsalu-Miil ja loovagentuur Mild Creative.