in

Kõik Daniel Wellingtonist

Kes on Daniel Wellington?
Daniel Wellingtoni lugu teeb alustuseks sõidu teisele poole maakera, Briti saartele, kus Filip Tysander, Daniel Wellingtoni asutaja, kohtus ühe intrigeeriva noormehega. Mees oli ispireeriv oma peenutsevas olekus, samal ajal olles täiesti murevaba ning pretensioonitu. Tal oli laitmatu stiil ning ta armastas oma kellasid kanda vanade kulunud NATO rihmade küljes. Tema nimi? Daniel Wellington muidugi.

Nende kahe mehe vahel kasvas tugev sõprus ning Tysander polnud ispireeritud mitte ainult mehe imelisest eluloost, kuid ka tema ajatust stiilitajust. Dändilik trend on rohkem teemas, kui kunagi varem, kuid oli tunda, et kellade maastikul on tühjus. Midagi oli puudu ning Daniel Wellingtoni tiimi eesmärk on see tühimik täita.

Nende visiooniks on see, et kui keegi mõtleb dändiliku riietusega inimesele, siis ta kannab Daniel Wellingtoni kella. Kui esimesed kellad pidid müüki minema, polnud kahtlustki, et bränd saab nimetatud Daniel Wellingtoni järgi.

Disainist

Daniel Wellington armastas kanda oma kellasid vanade kulunud NATO rihmade küljes. See idee hakkas aga niivõrd meeldima, et sooviti see kanda üle uutele kelladele. Oluliseks sai see, et kellad ise oleksid õhukesed ning elegantsed, ilma lisavidinateta ning näeksid head välja erinavate NATO stiilis rihmadega. Kui Filip oma reisilt naases, hakkas ta välja mõtlema erinevaid kombinatsioone võimalikest variantidest ning ajapikku kujunes välja see õige. Valminud kell oli õhuke, selgekujuline, perfektselt ümmargune, minimalistlik. DW tiim usub, et traditsioonilne, samas värske disain sobib imeliselt värviliste NATO rihmadega, kui ka elegantsete nahast rihmadega ning ei jää märkamatuks ühelegi ajatu klssika armastajatele.

NATO rihmadest

NATO nailonist kellarihmad pärinevad Briti mereväest, kus sukeldujad kasutasid neid oma sukeldumisülikondade peal. Olgugi, et neid kasutati roostetuse vältimiseks, on nende välimus ja mitmekülgsus meeldivalt silmapaistev. Kelladele ongi lisatud just need rihmad, mis viitavad Briti saartele. Neid rihamsid on saadaval ka erinevates värvitoonides.

Nahast rihmadest

Isikupärasta oma DW kell. Kõikidel kelladel on eranditult võimalik ära vahetada rihmad, mis teeb iga kella väga unikaalseks. Nahast rihmad on tehtud ehtsast itaalia kvaliteediga nahast ning neid on saadaval mustas ja pruunis toonis, kuldset ja hõbedat värvi klambritega.

Kell igaks sündmuseks

Ilma kahtlusteta on DW kell sobilik igaks sündmuseks. Olgu see pidulik üritus, tennisemäng või päeva veetmine päikselises rannaklubis – Daniel Wellington on alati ilus kaaslane.

Kõik kellad on spetsiaalselt disainitud sobima kõikide meie poolt toodetud rihmadega. Neid rihmasid on võimalik endale lisaks tellida ning nende läbi oma käekella välimust kas või iga päev muuta.

Tuletame meelde, et 15. veebruarini on võimalik Daniel Wellingtoni kellasid nende kodulehelt tellida 15% soodsamalt, kasutades allahindluskoodi STILIST.

DW

DW

DW

DW

DW

DW

DW

DW

DW