in

Keda näeme sellel aastal Positivuse Festivalil?

Positivus Festival on suurim ja olulisim muusika- ja kunstifestival Baltikumis. Kuuendat korda toimub Positivus Salagrivas, Lätis, 20.-22. juulil. Igal aastal pakutakse külastajaile mitte ainult häid esinejaid, vaid lisaks ka palju lõbustusi ning imelist atmosfääri, mis loovad unustamatu nädalavahetuse. Siiani ei ole küll kõiki esinejaid avalikustatud, kuid juba väljakuulutatud on väga mahlakad tõmbenumbrid!

Festivali asukoht on samuti üks tõmbenumbreid – Positivus Festival toimub ilusas rannaäärses väikelinnas Salacgrivas, Põhja-Lätis. Idülliline asukoht saab kiidusõnu nii festivalikülastajailt kui ka artistidelt.

Lisaks põnevale muusikaelamusele said festivalikülastajad võimaluse osaleda erinevates tegevustes kogu festivali jooksul. Kunsti- ja Muusikalava pakkus moderntantsu, teatri- ja improvisatsioonietendusi, graffitit, tsirkust jpm; Nokia Kinotelgis sai vaadata erinevaid filme. Telkla on festivaliala vahetus läheduses, seega pääsevad külastajad lihtsalt oma asjade juurde igal ajal.

Siiani on välja kuulutatud sellised nimed: