in

Ingel Kutsar: Jälle kooli – mida kanda sellel tähtsal päeval?

Esimene koolipäev on alati natukene elevust tekitav, olgu see esimene kord uues koolis või viimane kord oma armsas vanas koolis. Alati tekib küsimus, mida selga panna? Mis sobiks ja mis mitte, sest esimese koolipäeva puhul tahaks ju ikka end natukene üles lüüa ja hea välja näha. Teile annab stiilinõu moeblogija Ingel Kutsar:

Türarlapselikult lihtne

Valge pluus ning skater stiilis nahast seelik, mis ei jäta tavalist ’must-valgelt pidulik’ muljet. Arvestades Eesti ilma, siis ei tea kunagi, mis esimesel koolipäeval ees võib oodata ja kuna sügis on teada-tuntud oma vihmaste ilmade poolest, siis sobivad sinna juurde ideaalselt ratsastiilis kummiksaapad ning mõnusad põlvikud sinna sisse. Natukene särtsu lisab statement kaelakee ja erksavärviline kott.

lina scheynius

Julge mustrite mäng

Olgu see siis bodycon kleidi , pliiatsseeliku või pükste näol. Minu meelest hea julge valik ja kindlasti jääb teiste seast kohe silma. Tugeva mustri ja värvigamma juurde tasuks alati valida tagasihoidlikumad aksessuaarid, näiteks klassikalised terava ninaga kontskingad ning must kott, mis loob ilusa tasakaalu kogu kombole.

2...

Dramaatiline must

Mõnusalt mugav, aga mitte igav, kuna jällegi ei tea, mis ilm sind ees võib oodata, kas veel suvine päikesepaiste või korralik sügisilm. Igaljuhul sobivad sellise mõnusalt mugava ja trapeeringutega kleidi juurde vägevad pika säärega gladiaatorid või ilusad sügissaapad. Pidulikkuse lisamiseks on suur silmapaistev kaelakee alati hea valik ja sinna juurde näiteks läbipaistev clutch.

3...

Trenditeadlik katsetaja

Kuna igasugused croptopid olid see suvi väga teemas, siis siin on üks natukene teistsugune ja huvitavam variant ja ideaalselt juurde sobiv kõrge pihaga seelik. Et üldpilt liiga sünge ei oleks, on hea lisada kontrasti näiteks leopardi mustrilise kotiga, mis kohe silma torkab. Kingadest sobivad siia väga hästi sandal heel’sid, mis samuti olid selle suve kindlaks hitiks. Nagu vist kõigile juba aru saada on, siis mulle kohutavalt meeldivad suured kaelakeed ja siia juurde sobiks selline suurepäraselt. Paneb kohe terve riietuse elama.

4..