in

Iluvidinad, mis võiksid meil olemas olla

Igal naisel võiksid olla teatud abimehed meigikotis. Kuigi paljud meist ei jumesta end eriti, siis mõni ese on siiski vahel väga vajalik ning võiks kindlasti meie iluarsenalis olemas olla. Toome teieni need vajalikumad:

Blending brush

Kuigi me saame lauvärvi kanda nii sõrmede kui ka ükskõik millise vana pintsliga, on blending brush siiski peaaegu asendamatu. Sellega saavutad ilusa hajutatud suitsusilma ning pole vaja muretseda tugevate või järskude joonte pärast.

Pintsetid

Sa ei tea kunagi, millal sul kulmude korrigeerimiseks pintsette vaja on. Neid saab hõlpsasti kasutada ka kunstripsmete paigaldamisel.

Ripsmekoolutaja

Ripsmeid koolutades su silmad just kui avanevad tehes need suuremaks. Kasuta traditsioonilist metallist või elektrilist ripsmekoolutajat. Viimane muidugi hoiab suurepärast tulemust kauem.

Näokäsn

Kellel pole olnud võimalust kasutaja imelist Beauty Blender näokäsna on paljust ilma jäänud. Tänu selle pisarakujulisele vormile saab hõlpsasti ka kõige keerukamatesse nurkadesse kanda BB- või jumestuskreemi.

Vatipulgad

Vatipulgad ei puudu ilmselt kellegi iluarsenalist. Nendega saad korrigeerida meiki, küünelakki, ning peale kanda näohooldustooteid.

Jumestuskreemi pintsel

See pintsel on hea alternatiiv neile, kellele ei meeldi jumestuskäsnad. Saavutad kerge, loomuliku ja ühtlase tulemuse.

Kristalne küüneviil

Kristalne küüneviil kestab kauem, seda võib kasutada ka kunstküünte puhul ning see ei lõhu meie hapraid küüsi. Lisaks on see ka palju hügieenilisem.

Klassikalised juukseklambrid

Klassikalised juukseklambrid, tuntud ka kui nõelklambrid, on väga praktilised ning üpris asendamatud. Nendega saab kiirelt meisterdada juustesse kauneid soenguid ning kinnitada häirivad juuksesalke.