in

HTC pakub maailma esimest selfie-stilisti teenust

HTC alustab koostööd stilisti Alexis Knoxiga, et kogu maailma selfie-fänne täiusliku autoportree saavutamiseks vajalike nippidega varustada.

Selfie ehk nutiseadmega tehtud autoportree on globaalne fenomen, mis ka Eestis ootamatu populaarsuse osaliseks on saanud. Tänaste nutitelefonide fototehnoloogiast ja kasutajate pildistamistehnikast jääb aga kvaliteetse pildi saamiseks tihti vajaka. Täiusliku autoportree ihaldajate rõõmuks alustabki HTC koostööd rahvusvaheliselt tuntud Briti stilisti Alexis Knoxiga.

Selfie-stilist” Knoxi käsutuses on HTC nutitelefon HTC Desire EYE ja RE-kaamera, et nende abil parima selfie saamiseks vajalikku tehnikat tutvustada. Stilist jagab oma kogemusi, teadmisi ja tehnoloogianippe HTC selfie-koolis, mida saab jälgida Twitteri hashtagi #SelfieSchool abil.

“Pildistamine ilma õigete vahenditeta on suur väljakutse, mistõttu on mul hea meel, et saan just HTC-ga koostööd teha,” kommenteeris moeshow’de, ajakirjafotode ja mitmete staaride stilistina tuntud Knox, kes nüüd oma oskused ka tavainimesteni plaanib viia.

HTC Desire EYE on 5,2-tollise Full HD ekraaniga nutitelefon, mille teeb eriliseks 13-megapiksline kaamera nii telefoni ees- kui tagaküljel. Selle BSI sensorid suudavad teha kvaliteetse foto isegi pimedates tingimustes ning kaksik-LED välklamp tagab pildi jaoks sobivad ja naturaalsed toonid. Lisaks on nutitelefonis kahe kvaliteetse kaamera omadusi ära kasutada võimaldav tarkvara HTC EYE Experience, millele on lisandunud mitu uut omadust just nimelt selfie tegemiseks: Auto Selfie, Live Makeup, Photo Booth ja Face Tracking.

RE-kaamera on HTC uusim fotograafiainnovatsioon, millel on 16-megapiksline CMOS sensor, Full HD 1080p video salvestusvõimalus ja 146-kraadine lainurkobjektiiv. Kaamera pakub aegluubis- ja timelapse-režiimi võimalust. RE-kaamera äpp salvestab kõik tehtud pildid automaatselt nutitelefoni või pilve süsteemi.

1997. aastal asutatud HTC on üks kiiremini arenevaid mobiilitootjaid maailmas. Ettevõte seab oma eesmärgiks luua inimesekeskseid ja innovaatilisi kogemusi tarbijatele üle maailma. HTC tooteportfelli kuuluvad nutitelefonid ja tahvelarvutid.

ANDERSON-ALEXIS 76-29 ANDERSON-ALEXIS 94-31

ANDERSON-ALEXIS 87-30

ANDERSON-ALEXIS 110-33

ANDERSON-ALEXIS 120-35

ANDERSON-ALEXIS 40-18

HTC Shoot - Alexis Phone 402-53

ANDERSON-ALEXIS 143-38

ANDERSON-ALEXIS 133-36

ANDERSON-ALEXIS 10-1

ANDERSON-ALEXIS 15-6

ANDERSON-ALEXIS 22-9