in

H&Mi järgmine koostööpartner on Isabel Marant

H&M ei väsi üllatamast! Me kõik ilmselt mäletame kiirmoebrändi eelmisi koostöid selliste maailma parimate disaineritega nagu Versace, Jimmy Choo, Lanvin, Anna Dello Russo ja teadlikumale moepublikule suunatud  Maison Martin Margiela. Kuid nüüd teatas H&M, et 14. novembril jõuab nende poodidesse taskukohane Isabel Marant’i looming.

,,Ma loon midagi, mis on päris. Miski, mida naised tahavad kanda igapäevaselt. Ma arvan, et see on väga kohane pariislannadele. Sa lööd end üles, kuid ei pööra väga palju tähelepanu ning näed endiselt välja seksikas. Kollektsiooni on segatud õige suhtumine ja murevaba ellusuhtumine. Kõike saab omavahel kombineerida, kui sul on õige isiksus”  sõnas Isabel Marant pressiteates.

Ta lisas veel ”Üritasin panna kollektsiooni ka palju enda isiklikku stiili. See on ideaalne garderoob, millel on palju võimalusi.”

 Marant on tuntud igapäevaste ning mugavate rõivaste loojana. Ta teeb ideaalseid nahkpükse ning parimaid lühikesi teksaseid. Lihtsaid, kuid seksikaid särke ning muidugi need täistallaga ketsid!  Loodame seda kõike näha eesootavas kollektsioonis. Isabel Maranti ja H&Mi koostööna mitte ei sünni ainult naisterõivaid, vaid ka kehakatteid meestele ning loomulikult ka aksessuaarid.

isabel-marant-sneakers-Favim.com-510402

Paljud kuulsused armastavad Isabel Maranti ülimugavaid täistallaga jalavarje. Näitkes Miranda Kerr on üks suurimaid fänne.

isabel

Mõned väljavõtted Isabel Maranti suvi 2013 kollektsioonist.

Vaata ka videot, kus Marant räägib kõnealusest kollektsioonist: