in

Galerii: H&M TULEB EESTISSE!

Ülemaailmselt tuntud moeettevõte Hennes & Mauritz AB avab kauaoodatud esimese kaupluse Tallinnas, Rocca al Mare kaubanduskeskuses, 2013. aasta septembris.

«Meil on hea meel viimaks ometi avada H&Mi esimene kauplus Eestis. H&M on disainist juhinduv, innovatiivne ja vastutustundlik moeettevõte, mis kombineerib uusimaid trende ning kvaliteeti parima hinna eest. Oleme põnevil, et saame eestlastega jagada oma põhimõtteid ja seda, mida me teeme,» ütleb H&Mi Baltikumi ja Soome turu eest vastutav Marika Pyykkö.

Eesti esimene H&Mi kauplus avatakse ühes Tallinna suurimaist ostukeskustest, Rocca al Mare kaubanduskeskuses. Kahel korrusel laiuva kaupluse pindala on ligikaudu 2400 ruutmeetrit.

«Meil on erakordne võimalus avada oma poed Tallinna parimates asukohtades. Ootame innuga, et saaksime pakkuda oma klientidele tõeliselt ainulaadset ostuelamust,» tõdeb Marika Pyykkö.

Peale esimese kaupluse avamist Rocca al Mares jätkab H&M laienemist Eestis. Sügisel luuakse kauplused ka Kristiine keskusesse ning Postimajja.

Täna, 20. juunil toimus Tallinnas, hotellis Telegraaf H&M pressiüritus. Tutvuda sai  kollektsiooniga mis jõuab sügisel ka meie poodidesse. Vaata galeriid!