in

Galleria Rigas avatakse H&M Groupiga sõlmitud koostöölepingu raames Baltimaade esimene Collection of Style kauplus

Tallinn, 23. märts 2016 – Riias asuv Galleria Riga andis täna teada suuremahulise rendilepingu sõlmimisest Hennes & Mauritz (H&M) Groupiga, mille tulemusena avatakse Balti riikides esimene Collection of Style (COS) disainerrõivaste pood ning ka Läti seitsmes H&M riidekauplus. Käesoleva aasta teises pooles avatavad kaks uut poodi on värskeimaks täienduseks juba olemasolevale 120 kauplusele, mis on muutnud keskuse tähtsaimaks ostlejate sihtkohaks Riias. Taani investorite grupile kuuluv Galleria Riga asub Terbatas Quarters nimelises piirkonnas, kus paiknevad ka linna peamised ostu- ning meelelahutuskeskused.

Rootsi maailmakuulus jaekaubanduskett H&M Group saab oma kahe brändiga Galleria Rigas oluliseks tõmbenumbriks. COS kollektsioon pakub naistele,meestele ja lastele kaasaegseid disainerriideid. Uued poed sobituvad Galleria Riga poolt pakutavaga, mis hõlmab unikaalset valikut kaasaegset moodi, restorane ning kohalikke ja rahvusvahelisi brände nagu näiteks Marella, Max&Co, Suit Supply ja Mango. Ühtlasi kahekordistab Mango oma müügiala 500 ruutmeetrini.

“Meie strateegiline eesmärk on saada läbi aktiivse tegevuse Läti juhtivaks butiigipoodide kaubamajaks. Seepärast on meil väga hea meel aidata tuua Balti regiooni esimene COS pood. Oleme teinud tihedat koostööd H&M Grupiga ning leidnud nende kahe eduka brändipoe jaoks parima võimaliku asukoha,“ ütles Håkan Pehrsson, Galleria Riga varahaldur ja The Retail Headquarters(THERHQ) tegevjuht. „Usume, et H&M ja COS pälvivad Galleria Rigas tähelepanu paljude lätimaalaste ning keskust külastavate välismaalaste seas.”

Galleria Riga avati 2010. aastal ja see on ühtlasi uusim kaubanduskeskus Riias, mis on oma unikaalsete poodide valikute tõttu populaarne nii kohalike elanike kui ka turistide seas. 24 000 ruutmeetri suuruse pindalaga kaubamaja kaheksandal korrusel asub Baltimaade üks suurimaid terrassiga katuserestorane, kust avaneb linnale kaunis vaade. Galleria Rigat hallatakse ühiselt kinnisvaraarendaja The Retail Headquarters ja investeerimisfirma CBRE poolt.