in

Galerii: Inseneride Moeshow 2013

Neljapäeval, 11. aprillil  toimus juba viiendat korda TTÜ ja TTK ühisprojektina moelooejate konkurss Inseneride Moeshow 2013. Catwalkil võis näha Tallinna Tehnikaülikooli ning Tallinna Tehnikakõrgkooli tudengite poolt loodud kollektsioone, mida esitlesid professionaalsed modellid eesti modelliagentuuridest! Noorted disaineritel tuli lähtuda teemast ,, Minu teine mina”.

Kollektsioone hindasid sellised tuntud tegijad nagu moetoimetaja Aljona Sokolovskaja, moeblogija Merily Leis, ehtekunstnik Tanel Veenre, Amanjeda by Katrin Kuldma esindaja Külli Laisaar, omanimelise modelliagentuuri juht Beatrice ning disainer Kaidi Malk.

I koht: Scelus Sceleris (Kätlin Tauts, Laura Oolmaa, Getter Küttis)

II koht: Chiaroscuro (Kristin Liias)

III koht: Tosna (Anneli Hallik)

Eesti Rõivaste Konstrueerijate Liidu lemmik: Duality (Kristina Trutneva, Olga Onohhova)

Publiku lemmik: Ilu poolt sünnitatud (Alina Ahmedova)

Õige motiveeriv oli ka auhinnafond. Esimene koht sai vaeva eest tasuks TTÜ ning TTK rektorite stipendiumi 320€, töövarjupäev Ülle Suurhans-Pohjanheimo juures, intervjuu ning ülevaade võidukollektsioonist veebiajakirjas Stilist.ee;  ehtekunstnik Tanel Veenre  võitjakollektsiooni autorile disainkõrvarõngad tema hetkel valmivast uhiuuest ehtekollektsioonist, ning ajakirja MOOD aastatellimus.

Teine koht aga TTÜ ning TTK rektorite stipendiumi 160€, ajakirja MOOD poole aasta tellimuse ning kolmas rektorite stipendiumi 64€, ja samuti ajakirja MOOD poole aasta tellimuse. Lisaks kositati võitjaid ka Make Up Store, spordiklubid Myfitness ja GymLeco, ilusalongid Aphrodite ja Salong 33, Sokisahtel.

Palju õnne kõigile võitjatele!