in

Funktsionaalne nahadisain Kadri Kruusilt

Kadri Kruusi jaoks on nahadisain nii töö kui hobi.  Tema looming on  kasutatav, funktsionaalne aga samas ka isikupärane ja uudne.

Mis sind nahadisainerina inspireerib?
Vastus –  palju kuuldud klišee, inspireerib kõik. Igapäevane elu. Inimesed. Muusika.   Loodus…

Milliseid omapäraseid eritellimusi oled teinud?
Hetkel ei tulegi ühtegi, sellist tellimust meelde. Minu looming ja ka kliendid on kõik väikeste vimkadega, erilised ja omapärased!

Milline on nahadisaineri elu?
Selline nagu teistelgi loomingulistel inimestel. Tähtaegadeks pingutades ununeb kõik muu. Sõna otseses mõttes kõik- söömine, magamine, isegi sõbrad. See on uskumatu, kui palju ning kui lühikese ajaga suudab motiveeritud ning eesmärgikindel inimene korda saata. Kahjuks järgneb sellele nn laadimisperiood, muidu ju lihtsalt ei jõuaks. Suureks toeks on lähedased kes mõistavad ning nõu ja jõuda abiks on.

Kust sinu loomingut saab  soetada?
Veerenni 24, Baltika kvartali sisehoovis on minu ateljee. Kohapeal on valik kotte, kindaid, vöid aga ka väiksemaid aksessuaare. Samas saab tellida ka vastavalt oma maitse eelistustele.

Mis hinnaklassi jäävad  sinu tooted  jäävad?
Ateljees valmivad tooted suures osas käsitööna ning enamasti on tegemist ainueksemplaridega. Kotid alates 70 eurot. Kindad alates 60 eurot. Koti valmistamise komplektid 55. Väiksemad aksessuaarid alates 3 eurot.

Jälgi Kadri tegemisi Facebookis ning  kiika ka kodulehele.

Vaata Kadri Kruusi loomingut ka allolevast galeriist.

Toimetas Stilist.ee

[nggallery id=14]